crosssearch

El Galeon

Filipíny, Mindoro

Hotel El Galleon je jednoduchý hotel kategorie 2*, doporučujeme jej proto klientům nenáročným na ubytování, preferujícím zdejší krásné moře a poznávání krás ostrova Mindoro, na kterém se nachází. Velkou výhodou hotelu je, že leží přímo u pláže, obklopený krásnými palmami....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel El Galleon je jednoduchý hotel kategorie 2*, doporučujeme jej proto klientům nenáročným na ubytování, preferujícím zdejší krásné moře a poznávání krás ostrova Mindoro, na kterém se nachází. Velkou výhodou hotelu je, že leží přímo u pláže, obklopený krásnými palmami. Hotel je ideální pro milovníky šnorchlování a potápění. Nedaleko hotelu se nachází městečko Sabang s možnostmi nakupování, zábavy a nočního života, navštívit také můžete nedaleké golfové hřiště.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, profesionální potápěčské centrum, restaurace, bar,

Ubytování

V hotelu je na výběr z celkem 5 kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří klimatizace, minibar a koupelna s WC.

Stravování

Hotel je nabízen ve variantách snídaně a bez stravy.

Pláž

Hotel se nachází přímo u tropické pláže.

Sport a zábava

Možnosti šnorchlování, potápění, vodních sportů na pláži, nedaleko se také nachází golfové hřiště. Využít také můžete některého z námi nabízených fakultativních výletů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000