crosssearch

Atlantis Puerto Galera

Filipíny, Mindoro

Čtyřhvězdičkový kvalitní hotel Atlantis Puerto Galera leží na ostrově Mindoro na Filipínách. Jak je zřejmé z názvu, leží v zátoce Puerto Galera, kterou UNESCO před několika lety vyhlásilo za jednu z nejkrásnějších zátok na světě. Pokud tedy chcete zažít opravdovou exotiku v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Čtyřhvězdičkový kvalitní hotel Atlantis Puerto Galera leží na ostrově Mindoro na Filipínách. Jak je zřejmé z názvu, leží v zátoce Puerto Galera, kterou UNESCO před několika lety vyhlásilo za jednu z nejkrásnějších zátok na světě. Pokud tedy chcete zažít opravdovou exotiku v kombinaci s příjemným ubytováním, je pro Vás tento hotel tou správnou volbou. Hotel vyniká přátelským personálem a příjemnou atmosférou.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, obchod se suvenýry, restaurace, bar, možnost připojení k internetu, posilovna a další.

Ubytování

V hotelu je na výběr z celkem 9 kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří klimatizace, minibar, koupelna s WC, stropní ventilátor, kabelová televize, trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje a možnost připojení k internetu.

Stravování

Stravování je zajištěno formou plné penze.

Pláž

Hotel se nachází přímo u tropické pláže.

Sport a zábava

Zátoka je ideální na potápění a šnorchlování, je zde samozřejmě také široká nabídka vodních sportů, využít můžete také nedaleké golfové hřiště. K dispozici je Vám také naše nabídka fakultativních výletů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000