crosssearch

Mövenpick Mactan Island Cebu

Filipíny, Cebu

Movenpick Resort nabízí 245 moderních pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny LED televizí, bezdrátovým připojením k internetu, vlastní koupelnou a plně zásobeným minibarem. Navíc mají pokoje velké balkóny, který rozsvítí a rozjasní celý prostor a nabízí fascinující výhled na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel leží na ostrově Cebu, 6 km od mezinárodního letiště.

Ubytování:

Movenpick Resort nabízí 245 moderních pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny LED televizí, bezdrátovým připojením k internetu, vlastní koupelnou a plně zásobeným minibarem. Navíc mají pokoje velké balkóny, který rozsvítí a rozjasní celý prostor a nabízí fascinující výhled na ostrov Mactan.

Vybavení a služby:

Hotel nabízí písčitou pláž a jiné všestranně funkční areály. Nachází se zde mnoho hotelových restaurací s obhájenou kulinářskou reputací, sezóním menu a specialitami, které připravují světoví kuchaři. Ibiza Beach Club nabízí hostům všechny druhy hudby, stravování a zábavy na jednom místě. V nabídce je baleárské churrasco či rozsáhlé středomořské tapas, které jsou nabízeny denně. Denní show zahrnují jak latinské, brazilské, pop i retro hudební a taneční čísla, tak živé kapely a DJ představení.

Stravování:

Snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000