crosssearch

Henann Regency Resort

Filipíny, Boracay

Hotel oddělený od pláže White Beach jen pěší promenádou, do místního centra asi 15 minut chůze. V okolí hotelu, na známé White Beach, restaurace a místní obchůdky. Hotel leží na ostrově Boracay, po návazném letu z Manily do Kaliba nebo Caticlanu transfer lodí na ostrov.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný a kvalitní hotel u překrásné pláže.

Poloha:

hotel oddělený od pláže White Beach jen pěší promenádou, do místního centra asi 15 minut chůze. V okolí hotelu, na známé White Beach, restaurace a místní obchůdky. Hotel leží na ostrově Boracay, po návazném letu z Manily do Kaliba nebo Caticlanu transfer lodí na ostrov.

Vybavení:

původní název hotelu Boracay Regency, hotel disponuje 285 pokoji, které jsou umístěny ve 3podlažních budovách, recepce, fitness, minimarket, 4 restaurace (asijská, italská, japonská, barbecue, mořská), bar u bazénu, mexický bar, 3 bazény s lehátky a slunečníky, jacuzzi.

Služby za poplatek:

internet, masáže.

Pro děti:

dětská část bazénu.

Ubytování:

pokoje typu superior, klimatizace, TV, trezor (za poplatek), telefon, minibar, vařič kávy a čaje, vysoušeč vlasů, koupelna s WC.  Na vyžádání a za příplatek pokoje deluxe, které mají navíc balkon, přístup k internetu (za poplatek) a jsou větší.

Stravování:

Snídaně: bufetové

snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000