crosssearch

Fairways And Bluewater Newcoast Boracay

Filipíny, Boracay

Fairways and Bluewater Newcoast Boracay se nachází mezi 4 soukromými zátokami s plážemi a bílým pískem, 20 minut jízdy od letiště a nabízí své vlastnií 18-ti jamkové golfové hřiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Fairways and Bluewater Newcoast Boracay se nachází mezi 4 soukromými zátokami s plážemi a bílým pískem, 20 minut jízdy od letiště a nabízí své vlastnií 18-ti jamkové golfové hřiště.

Vybavení hotelu:

Během svého pobytu můžete navštívit lázně Maris Spa s nabídkou relaxačních masáží, nebo se svézt na lanové zip line dráze. Těšit se můžete také na jízdu na koni, projížďky v buggy po pláži nebo na oblíbenou atrakci Bubble Boy Zorb. Počítat lze i se službou hlídání dětí nebo službou praní prádla

Sport a zábava:

Fairways and Bluewater Golf & Country Club - Boracay Ohromující golfové hřiště rozkládající se v různorodém terénu, s dechberoucími vodními překážkami a úchvatnými výhledy nabízí perfektní golf na ostrově obklopeném modravým oceánem a bílými písečnými plážemi. Osmnáctijamkové hřiště navržené vynikajícím australským golfistou Grahamem Marshem poskytne zajímavou zkušenost každému hráči. Zatímco prvních devět jamek je poměrně rovinatých s dechberoucími vodními překážkami, vodopády a potoky, dalších devět jamek je kopcovitých, s nádhernými výhledy. Nebezpečí představuje silný vítr. Krásné golfové hřiště, které patří k tajemstvím ostrova Boracay.

Stravování:

V restauraci La Terraza jsou podávána místní i mezinárodní menu a na požádání je možné uspořádat soukromou večeři u bazénu nebo na pláži.

Vybavení pokoje:

K dispozici jsou klimatizované pokoje s výhledem do zahrady nebo na golfové hřiště. Součástí všech pokojů je trezor, kabelová / satelitní TV, chladnička a příslušenství pro přípravu čaje i kávy. V koupelně pak najdete sprchu, bezplatné toaletní potřeby a fén.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000