crosssearch
myway.cz

Filipíny Filipíny

Když budete hledat Filipíny na mapě, najdete skupiny téměř 7000 ostrovků, roztříštěných mezi Čínským mořem a Tichým oceánem. Stejně tak jsou i filipínská společnost, historie, kultura a příroda tvořeny tisíci různorodými vlivy, kterédohromady dávají jeden z nejpestřejších obrazů, které na světě můžete najít. Na Filipínách se můžete setkat s nejvyhraněnější formou katolické víry, vedle rozsáhlých oblastí, kde panují tradiční hodnoty islámu, případně prastarými buddhistickými kulty. Celý obraz souostroví dotvářejí nádherná příroda ve vnitrozemí ostrovů a fascinující rýžové terasy.

Samostatnou kapitolou jsou dlouhé bělostné pláže a tyrkysové moře obklopující celé souostroví. Filipíny jsou jednou z celosvětově nejvyhledávanějších oblastí pro potápění. To vše spolu s rozmanitou orientální kuchyní a zvyky a tradicemi obyvatel učiní Vaši cestu na Filipíny nezapomenutelným zážitkem. Metropolí Filipín a jedním z největších měst ostrovů ve východní Asii je Manila. Vlivy španělské koloniální éry, čínských kulturních tradic a několik let přímého vlivu Spojených států zformovaly naprosto ojedinělou městskou mozaiku. S čilým ruchem velkoměsta kontrastuje nádherná příroda severní části ostrova Luzon.

Ideálním místem pro atraktivní exotický odpočinek jsou ostrovy Boracay se svými bílými písečnými plážemi a oblast Puerto Galera na ostrově Mindoro, která je vyhlášeným rájem všech milovníků podmořského života.

Filipíny: ostrovní stát s více než 80 miliony obyvatel se rozkládá na více než 7 000 ostrovů a ostrůvků. Filipíny obklopují z východu vody jihočínského moře a ze západu vody Filipínského moře. Při návštěvě turistických oblastí není vyžadováno žádné speciální očkování, úředními jazyky jsou angličtina, španělština a filipino, měna je filipínské peso.

Hlavní město Filipín je Manila a žije v něm více než 2 miliony obyvatel. Manila je typické asijské velkoměsto, doporučujeme zde navštívit pevnost Santiago, čtvrť Makati. Manile je místo, kde se dá výborně nakupovat ceny jsou poloviční ve srovnání s českou republikou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000