crosssearch

Viwa Island Resort

Fidži, Yasawa Island

Viwa Island Resort je Fidžijské středisko neskonalé exotické krásy. Nachází se mezi Yasawskými ostrovy a asi 48 námořních mil severozápadně od Denarau.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Viwa Island Resort je Fidžijské středisko neskonalé exotické krásy. Nachází se mezi Yasawskými ostrovy a asi 48 námořních mil severozápadně od Denarau.

Vybavení hotelu:

Viwa Island Resort má 11 bures umístěných přímo na pláži. 8 bures je typu Deluxe Beachfront a 3 typu Deluxe Beachfront se dvěma ložnicemi. Všechny jsou vybudovány v tradičním Fidžijském stylu s doškovými střechami a vysokými klenutými stropy. V resortu je k dispozici restaurace, bar, bazén, butik, řada sportovních ativit, instruktory potápění, masáže.

Sport a zábava:

Neskutečná modř oceánu přímo vybízí k potápění, šnorchlování či plavání. Resort nabízí celou řadu kulturních aktivit, jako j je pletení košů / klobouků, návštěvy místní vesnice, plážový volejbal, stolní tenis, petanque (petanque), kajaky, rybaření. Resort také organizuje tématické večery s živou hudbou.

Pláž:

Pláž s jemným bílým pískem přímo v resortu.

Stravování:

Restaurace - "RAI KI WASA TERRACE" nabízí různorodou kuchyni specializující se na čerstvé mořské plody a čerstvé produkty pěstované na místě. Resort má vlastní ekologickou zahrady, tudíž hodně ovoce a zeleniny používané v restauraci je čerstvě pěstované v této zahradě.

Vybavení pokoje:

Bungalovy jsou klimatizované, mají stropní ventilátory, zařízení na přípravu čaje / kávy, ledničkou, vysoušeče vlasů, pohodlný obývací prostor s 2 místnou pohovkou, křeslo a konferenční stolek poskytující dostatek prostoru pro relaxaci. Dále mají velký krytý balkon s výhledem na krásný oceán a pohodlným venkovním sezením. V koupelně je samostatný sprchový kout, WC a toaletní stolek s toaletními potřebami "pure Fidži".

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000