crosssearch

Shangrila Fijan Resort

Fidži, Viti Levu

Poloha: hotel se nachází na malém 109 akrovém soukromém ostrůvku Yanuca, ležící u jižní části Viti Levu. Ostrůvek obklopuje krásná modrá laguna a bílá písčitá pláž, která v kontrastu s palmami vytváří dojem opravdové Exotické dovolené. Tento resort splňuje veškeré nároky pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází na malém 109 akrovém soukromém ostrůvku Yanuca, ležící u jižní části Viti Levu. Ostrůvek obklopuje krásná modrá laguna a bílá písčitá pláž, která v kontrastu s palmami vytváří dojem opravdové Exotické dovolené. Tento resort splňuje veškeré nároky pro náročnou klientelu, které tento hotel doporučujeme. Hotel Vám na vyžádání zajistí svatební obřad i hostinu.

Vybavení: recepce, 5 x restaurací s místní, mořskou a mezinárodní kuchyní, 6 barů, 2 bazény, dětský bazén, obchůdky, konferenční a obchodní centrum, aromaterapie, sauna, masáže, lázně, jaccuzi, hlídaní dětí, lékař, směnárnu, salon krásy, prádelnu, trezor.

Ubytování: ve 436 pokojí se nachází: klimatizace, fén, rádio, telefon, TV se sat. a balkon. Nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.

Stravování: snídaně

Pláž: písčitá u hotelu

Sport a zábava: golfové hřiště, volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, biliár, tenis, fitness centrum, stolní hry v loby baru, vodní sporty: windsurfing, kanoe, potápění, banán, vodní lyže, horská kola, rybaření.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000