crosssearch

Matangi Private Island Resort

Fidži, Taveuni

Překrásný resort Matangi je obklopen plážemi s bílým pískem, nedotčenou krajinou, průzračným tyrkysovým mořem a korálovými útesy, jež jsou plné rozmanitého mořského života. Resort je vyhledáván převážně páry, nebo manželskými páry na svatební cestě.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Překrásný resort Matangi je obklopen plážemi s bílým pískem, nedotčenou krajinou, průzračným tyrkysovým mořem a korálovými útesy, jež jsou plné rozmanitého mořského života. Resort je vyhledáván převážně páry, nebo manželskými páry na svatební cestě.

Vybavení hotelu:

Samostatné bungalovy jsou postavené z bambusu a kokosových palem, naprosto v souladu s okolní panenskou přírodou a nabízejí pohodlnou eleganci. V resortu je hostům k dispozici soukromá pláž, recepce, masáže, jacuzzi, internet, hotelový trezor, fitness, bazén pro děti, bazén, bar a restaurace.

Sport a zábava:

K dispozici je zde mnoho aktivit, jako je např. potápění, šnorchlování, kajaky, výlety a treky po ostrově a do hor (včetně průvodce), vyjížďky na katamaránech, volejbal. Za příplatek lze zajistit výlety za potápěním nebo šnorchlováním, vodní lyžování, výlet na ostrov Tavenui do národního parku s úchvatným vodopádem Tavoro, výlet na perlovou farmu nebo např. do chráněného podmořského parku Waittabu Marine Park.

Stravování:

Pokrmy si vychutnáte za zvuku fijijských kytarových songů, v nádherném prostředí, pouhý metr od písečné pláže, v zahradě s výhledem na celé moře. Po báječné večeři je pro vás připravena nabídka osvěžujících ovocných či alkoholických nápojů nebo můžete ochutnat výborné místní pivo.

Vybavení pokoje:

Můžete volit mezi několika druhy pokojů s výhledem na moře, tradičním fidžijským designem, soukromou terasou, minibarem, kávovarem, vysoušečem vlasů, trezorem, vlastním soc. zařízením, koupelnou, plážovým vybavením, atd. Three House leží v rajské tropické zahradě, poskytující soukromí a pouhý krok od pláže, nabízí 79m na kterých nechybí prostorná terasa s venkovním luxusním nábytkem, stěny vyzdobené rákosem, venkovní sprcha a jacuzzi, postel velikosti,,king", pohovka, mini bar, ventilátor, kávovar, denně čerstvě pečené sušenky, trezor, plážové ručníky, houpací síť. Beachfront Bure s výhledem na moře moře, nabízí 69m, součástí je soukromá veranda s venkovním nábytkem, velká postel,,king", pohovka, kávovar, venkovní sprcha, houpací síť a nechybí ani ventilátor, čerstvě pečené sušenky každý den a také báječné Pure Fiji kosmetické produkty. Ocean View Bure vybudován v tradičním fijijském designu s bambusovými stěnami a doškovou střechou, jednoduše zařízeny s king postelí a velkou sedací soupravou. Nabízí 60m, součástí je soukromá veranda, Pure Fiji kosmetické produkty, ventilátor, mini bar, plážové ručníky či houpací síť nebo kávovar. Two Bedroom Bure nabízí 148 m, vlastní vyhlídkovou terasu, jen pár metrů od moře, postavena na stejném principu jako Beachfront Bures, jen s další ložnicí, každá s vlastní koupelnou. Ideální pro rodiny nebo páry, které přijedou ve větší skupině. Vybavení stejné jako ve všech bure.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000