crosssearch

Outrigger Fiji Beach Resort

Fidži, Sigatoka

Jeden z novějších hotelů na Fidži je postaven přímo na písečné pláži v srdci Korálového pobřeží. Součástí je 40akrová tropická palmová zahrada. Vzdálený 1 hodinu jízdy z letiště Nadi a 5 minut z centra města Sigatoka, kde je široký výběr typických restaurací, barů, obchodů,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Jeden z novějších hotelů na Fidži je postaven přímo na písečné pláži v srdci Korálového pobřeží. Součástí je 40akrová tropická palmová zahrada. Vzdálený 1 hodinu jízdy z letiště Nadi a 5 minut z centra města Sigatoka, kde je široký výběr typických restaurací, barů, obchodů, večer pak diskoték a kin.

Vybavení a ubytování

Vybavení a ubytování

Hotelové služby nabízejí dětský klub, největší bazén na Fidži, půjčovnu aut, několik barů a restaurací, lázně, noční klub a také je zde bezbariérový přístup. Ubytování je nabízeno v klasických hotelových pokojích typu Superior nebo Deluxe s klimatizací a v tradičních bungalovech (Bure) typu Plantation (v zahradě), s výhledem nebo částečným výhledem na moře (Ocean Breeze) a bungalovy přímo u moře (Beachfront) . Každý pokoj má klimatizaci, balkon nebo verandu s výhledem na krásnou krajinu, lednici, sociální zařízení, telefon, fén a přístup k internetu.

Sportovní aktivity

Hotelové služby nabízejí fitness centrum, tenisový kurt, jízdy na koních a širokou škálu vodních sportů. Resort se pyšní největším bazénem na Fidži.

Vybavení:

restaurace, půjčovna aut, lázně, internet, dětský klub, bazén, bar

Sport v místě:

vodní sporty, tenis, jízda na koni, fitness, bazén

Sport v okolí:

vodní sporty

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000