crosssearch

Turtle Island Resort

Fidži, Mamanuca

Jedinečný, soukromý, vzdálený exotický ostrov s možností maximálně 14 párů najednou. Dech beroucí panoramata proslulé Modré laguny a blízkých ostrovů Yasawa.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Jedinečný, soukromý, vzdálený exotický ostrov s možností maximálně 14 párů najednou. Dech beroucí panoramata proslulé Modré laguny a blízkých ostrovů Yasawa.

Vybavení hotelu:

V resortu se nachází pouze 14 tzv. bures (bungalovů), kde lze ubytovat najednou maximálně celkem 28 párů. Bungalovy jsou zasázené podél Modré laguny a jsou od sebe oddělené, takže každý má svůj kousek vlastního exotického ostrovního ráje. Celkový design a konstrukce bungalovů kombinují moderní, ekologicky šetrné stavební techniky v kombinaci s fidžijskými tradicemi.

Sport a zábava:

Ostrov nabízí řadu zábavy a sportovních aktivit, jež uspokojí každého hosta. Z vodních aktivit si můžete vyzkoušet šnorchlování, potápění, kajaky, plachtění, windsurfing, rybaření či projížďky na lodi při západu slunce. Z pozemních aktivit se nechte hýčkat masážemi, či vyzkoušejte jízdu na koni, kole, výlety po ostrově.

Pláž:

Na ostrově naleznete mnoho krásných pláží s bílým pískem a neskutečně modrou a průzračnou vodou.

Stravování:

Ostrov nabízí nespočet kulinářských zážitků, na které nikdy nezapomenete! Intimní a romantické stolování na vzdálených soukromých místech, snídaně na vlastní soukromé pláži, letní pikniky, večeře u moře za svitu měsíce, či pod hvězdami ve světle lucerny na plovoucím pontonu uprostřed modré laguny. Skupinové večírky se konají každou noc na několika místech po celém ostrově za doprovodu písní a tance.

Vybavení pokoje:

Každý bungalov je jedinečný, každý je jiný. Jejich názvy nesou většinou jména slavných osobností, které ostrov navštívili. Např. Brookes Bure (Brooke Shields), Ratu Mara Bure (bývalý prezident Fiji). K vybavení bungalovů náleží oddělená ložnice s velkou manželskou postelí, šatna, sprchovací velký kout, psací stůl, zásobený bar nápoji a čerstvým tropickým ovocem, stanice pro iPod/ iPhone, a produkty Pure Fiji body, venkovní sprcha, velká terasa s dvojitým denním lůžkem.

Náš názor:

Záruka naprostého soukromí a bezkonkurenčních služeb.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000