crosssearch

Tropica Island

Fidži, Mamanuca

Resort se rozkládá na 19 akrech tropických zahrad. Nabízí restauraci, nekonečný bazén a 2 bary s krásným 360stupňovým výhledem na oceán. K dispozici je zdarma teplá snídaně a bezplatné Wi-Fi ve všech společných prostorách.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tropica Resort se nachází na ostrově Malolo, který je přístupný lodí nebo hydroplánem z Nadi.

Vybavení hotelu:

Resort se rozkládá na 19 akrech tropických zahrad. Nabízí restauraci, nekonečný bazén a 2 bary s krásným 360stupňovým výhledem na oceán. K dispozici je zdarma teplá snídaně a bezplatné Wi-Fi ve všech společných prostorách. Mezi další zařízení rezortu patří venkovní jídelna, denní lázně a přepážka s turistickými informacemi. Zabavit se můžete u denních aktivit nebo večerní zábavy s živou hudbou, kávovými ceremoniemi a krmením ryb.

Sport a zábava:

Hosté mohou zdarma využít kajaky, vybavení pro šnorchlování a volejbalový kurt.

Vybavení pokoje:

Tropica Island Resort nabízí 12 Beachfront Bures, 4 Beachfront Suites a 14 standardních pokojů, k jejichž vybavení náleží klimatizace, stropní ventilátory, king size postele, zařízení pro přípravu čaje / kávy, lednička, fén, žehlička a žehlicí prkno. Beachfront Bures a Beachfront Suites mají také dokovací stanicí pro iPod, velkou krytou terasu, venkovní sprchu a houpačkou na terase.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000