crosssearch

Musket Cove Island Resort & Marina

Fidži, Mamanuca (zobrazit na mapě) mapa

Resort Musket Cove, se nachází na malebném ostrůvku Malolo Lailai v souostroví Mamanuca, asi 17 kilometrů od hlavního ostrova Viti Levu. Oblíbený ostrov se sedmi kilometry pláží je domovem několika resortů, které nabízejí širokou škálu ubytování. Resort Musket Cove leží v...

Konečná cena za osobu od: 72 980 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Resort Musket Cove, se nachází na malebném ostrůvku Malolo Lailai v souostroví Mamanuca, asi 17 kilometrů od hlavního ostrova Viti Levu. Oblíbený ostrov se sedmi kilometry pláží je domovem několika resortů, které nabízejí širokou škálu ubytování. Resort Musket Cove leží v chráněné laguně, která je přirozeným přístavem sloužícím jako kotviště pro jachty z celého světa.

Vybavení hotelu

V areálu se nachází recepce, obchůdky se suvenýry, půjčovna jachet, tenisové kurty, sportovní potřeby, koktejlový bar, restaurace ve formě bufetu, golfové hřiště, 3 bazény, potápěčské centrum, plážový volejbal, másáže

Sport a zábava

V resortu si můžete užít například tradiční potápění, šnorchlování, windsurfing, kanoe, kajaky, vodní lyžování. K dispozici je zde půjčovna jachet a také lodní výlety na sousední ostrov. Nechybí tenisové kurty, bazény, plážový volejbal, masáže... V sousedství resortu se nachází devíti-jamkové golfové hřiště, které navrhl a realizoval vítěz Nadi Open 1996 Anandaem Madhwanem.

Stravování

Dick's Place Bar & Bistro nabízí typickou kuchyni Fidži ryby, bio zelenina vypěstovaná přímo na ostrově. Neformální Ratu Nemani Island Bar u jachtklubu podává barbecue, vína, pivo, lokální alkohol. Kavárna The Coffee Cove Cafe postavená v moderním stylu nabízí přesnídávky, sendviče, saláty, zmrzlinu, ledové drinky, kávu, čaj. V resortu je hostům k dispozici molo určené pro malé soukromé společnosti 2-6 osob, romantické večeře, svatební bankety apod.

Vybavení pokoje

Ubytování je zajištěno buď v pokojích v koloniálním domě nebo ve vilách a bungalovech rozdělených do několika kategorií. Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou s WC, televizí, kávovarem a klimatizací. Jejich rozloha 38 m2 plus terasa a ubytovat se zde mohou maximálně 3 osoby. Děti mladší 15 let nejsou povoleny. Garden Bure jsou zahradní chatky postavené v tradiční architektuře Fidži, mají koupelnu a zařízenou verandu. Jsou vybaveny větrákem, snídaňovým pultem s příslušenstvím na výrobu kávy a čaje a toustovačem. Ubytovat se zde mohou maximálně 4 osoby. Lagoon Bure jsou chatky s verandou se nacházejí nedaleko pláže. Nové domky jsou vybaveny větrákem, snídaňovým pultem s příslušenstvím na výrobu kávy a čaje a toustovačem, ledničkou a dřezem. Ubytovat se zde mohou maximálně 4 osoby. Beachfront Bure chatky jsou situovány podél pláže s vybavenou verandou s výhledem na moře. K zařízení chatek o rozloze 60 m2 patří klimatizace a snídaňový pult s příslušenstvím. Ubytovat se zde mohou maximálně 3 osoby. Resort Villas jsou nově zřízené vily se dvěma ložnicemi a koupelnami slouží k ubytování až pro 5 osob. Plně klimatizované domy jsou vybavené kuchyňkou, televizorem, CD a DVD přehrávačem a telefonem. Terasa je ideálním místem pro odpočinek v houpací síti, grilování a podobně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 200 termínů

Celkem 200 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000