crosssearch

Rey Don Jaime

Eurovíkendy, Valencie

Hotel s výbornou polohou je nejlepší volbou pro ty, kteří při návštěvě Valencie hledají kulturu, pláže, odpočinek. Nachází se v srdci města v docházkové vzdálenosti od ,,Oceanografico", ,,Centra umění a vědy" a hned vedle nádherných Turia zahrad a "Palau de la Música".

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Valencie - objevte krásy tohoto španělského města - katedrála se zvonicí Miguelete, secesní Tržnice, Muzeum výtvarného umění (El Greco, Murillo, Van Dyck, Goya, Sorolla), Město vědy a umění s největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy, pláže El Cabaňal a La Malvarossa s širokou promenádou a řadou restaurací, kde můžete ochutnat valencijskou paellu.

Hotel Beatriz Rey Don Jaime

Hotel s výbornou polohou je nejlepší volbou pro ty, kteří při návštěvě Valencie hledají kulturu, pláže, odpočinek. Nachází se v srdci města v docházkové vzdálenosti od ,,Oceanografico", ,,Centra umění a vědy" a hned vedle nádherných Turia zahrad a "Palau de la Música"..

Ubytování

319 pokojů vybavených koupelnou s vysoušečem vlasů, klimatizací, internetem, satelitní TV, přímou pevnou linkou, minibarem, sejfem.

Služby hotelu

Hotel disponuje venkovním střešním bazénem, saunou, kavárnou, restaurací a soukromým parkovištěm.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000