crosssearch

Hotel je umístěný v centru Valencie s jednoduchou dostupností z letiště a v pěší vzdálenosti od university a radnice. 50 klimatizovaných pokojů, jejíchž součástí je trezor, internetové připojení, telefon a TV. V koupelně je fén a sprchový kout nebo vana.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

Valencia je 3. největším městem Španělska s bohatou historií. Pevné pouto s Maury cítíte na každém kroku (UNESCO památka, bývalý hedvábný trh Lljotja de la Seda). V katedrále se údajně nachází Svatý grál. Deset kilometrů dlouhý park ve vyschlém korytě řeky Turia činí tuto pulsující metropoli nejzelenější v Evropě. Nejznámějšími festivaly jsou březnové Fallas (5 dní ohňostrojů a upalování soch), červencový veletrh květin, srpnová rajčatová bitva Tomatina ve čtvrti , zářijová lidová slavnost Vstup býků a koní do městečka Segorbe, říjnový Den zamilovaných a národní den se spoustou marcipánu. Navštivte blízkou městskou pláž, závody Formule 1 a Moto GP, Hemispheric, Muzeum vědy, Oceánografické muzeum (největší podmořský svět v Evropě!), Bioparc ...

Poloha

3* hotel umístěný v centru Valencie s jednoduchou dostupností z letiště a v pěší vzdálenosti od university a radnice.

Ubytování

50 klimatizovaných pokojů, jejíchž součástí je trezor, internetové připojení, telefon a TV. V koupelně je fén a sprchový kout nebo vana.

Vybavení

K vybavení hotelu patří internetové připojení zdarma, klimatizace, prádelna a úschovna zavazadel

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000