crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Eurostars Gran Valencia

Eurovíkendy, Valencie (zobrazit na mapě) mapa

Valencie je město vědy a umění, ale jeho podstatnou část tvoří i moderní architektura. Pyšní se největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy. Kompletní balíček eurovíkendu do Valencie.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Valencie je město vědy a umění, ale jeho podstatnou část tvoří i moderní architektura. Pyšní se největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy. Kompletní balíček eurovíkendu do Valencie.

Program zájezdu

1. DEN

po příletu do Valencie, transfer do hotelu. Dopoledne individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam). Odpoledne individuální volno, informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. DEN

po snídani informační schůzka. Dopoledne individuální program nebo možnost procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvodcem v ceně zájezdu. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další. Odpoledne individuální program, možnost návštěvy Oceánografického parku.

3. DEN

po snídani individuální program.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo možnost fakultativního výletu do Albufery s českým průvodcem. Odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

Valencie

Objevte krásy Valencie! Můžete relaxovat na prosluněných plážích, poznávat historii či stoupat k vrcholkům hor. Navštivte bývalý obchod s hedvábím Llotja de la Seda, který patří mezi světové kulturní dědictví UNESCO. Nezapomenutelnou atmosféru má procházka starobylými uličkami a nákup na rušných tržištích. Z 51 m vysoké vyhlídkové věže Micalet, ke které vede 207 schodů, se vám naskytne úchvatný pohled na celý kraj.

Fakultativní služby

a) Panoramatický okruh Valencií 950,-Kč*

Vytvořte si první dojem o Valencii v průběhu panoramatického okruhu a navíc s výkladem česky hovořícího průvodce. Těšit se můžete na exteriéry známých valencijských památek. Uvidíte Město umění a vědy a přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí arénu, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh a institut současného umění Ivam. Výlet je doprovázen česky mluvícím průvodcem.

kód pro rezervaci S 14499A (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

b) Přírodní park Albufera 950 Kč*

Navštivte přírodní park, který se nachází cca 15 km od Valencie. Je to jedna z nejdůležitějších přírodních oblastí ve Středomoří. Tvoří ho sladkovodní laguny a centrem je jezero o velikosti 5x6 km. Park má i svou specifickou fauno a floru, je také hnízdištěm pro stěhovavé ptáky. Zde můžete vidět až 250 různých druhů ptactva.

kód pro rezervaci S 14499B (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

*Cena za osobu při rezervaci z Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha - Valencie - Praha včetně všech letištních poplatků

transfer letiště - hotel - letiště 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu

česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů

procházka centrem Valencie s českým průvodcem zdarma

povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Hotel

hotel Eurostars Gran Valencia NNNN

Hotel se nachází v jedné z nejvíce prosperujících oblasti, v blízkosti dvou nejdůležitějších míst - kongresového sálu a fotbalového stadionu Nou Mestalla. Zastávka metra a autobusu cca 50 m od hotelu. Historické centrum cca 3,5 km od hotelu. Hotel disponuje 102 pokoji. Jsou vybavené klimatizací, sat. TV, WiFi zdarma, telefonem, fénem, trezorem a vanou nebo sprchou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000