crosssearch

Beatriz Rey Don Jaime

Eurovíkendy, Valencie (zobrazit na mapě) mapa

Hotel s výbornou polohou je nejlepší volbou pro ty, kteří při návštěvě Valencie hledají kulturu, pláže, odpočinek. Nachází se v srdci města v docházkové vzdálenosti od ,,Oceanografico", ,,Centra umění a vědy", a hned vedle nádherných Turia zahrad a "Palau de la Música".

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kompletní balíček služeb včetně transferů, průvodce a programu.

Valencie

Objevte krásy tohoto španělského města, katedrálu se zvonicí Miguelete, secesní Tržnici, Muzeum výtvarného umění (El Greco, Murillo, Van Dyck, Goya, Sorolla), Město vědy a umění s největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy, pláže El Cabaňal a La Malvarossa s širokou promenádou a řadou restaurací, kde můžete ochutnat valencijskou paellu.

Program zájezdu

1.den
přílet do Valencie, transfer do hotelu. Dopoledne možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam.). Odpoledne individuální volno, informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den
po snídani informativní schůzka. Dopoledne možnost pěší procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další. Odpoledne individuální program, možnost návštěvy Oceánografického parku. Večer možnost společné večeře.

3 .den
po snídani individuální program.

4. den
po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno respektive v případě aktuálního zájmu minimálně 15 zájemců, možnost fakultativního výletu do vinařské oblasti Requeny. Pozdě odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Hotel Betriz Rey Don Jaime NNNN

Hotel s výbornou polohou je nejlepší volbou pro ty, kteří při návštěvě Valencie hledají kulturu, pláže, odpočinek. Nachází se v srdci města v docházkové vzdálenosti od ,,Oceanografico", ,,Centra umění a vědy", a hned vedle nádherných Turia zahrad a "Palau de la Música". 319 pokojů vybavených koupelnou s vysoušečem vlasů, klimatizací, WiFi, sat. TV, přímou pevnou linkou, minibarem, trezorem. Hotel disponuje venkovním střešním bazénem, saunou, kavárnou, restaurací a soukromým parkovištěm.

Internetové stránky hotelu: www.beatrizhoteles.com/en/rey-don-jaime.html

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000