crosssearch

Vice Rei

Eurovíkendy, Porto

Portugalsko - Porto. Porto je se svým čtvrt milionem obyvatel (s aglomerací má dokonce 1,75 milionu obyvatel) druhým největším městem Portugalska a důležitým přístavem, nacházejícím se v ústí řeky Douro. K nejkrásnějším částem města patří starobylá nábřežní čtvrť Ribeira,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Portugalsko - Porto. Porto je se svým čtvrt milionem obyvatel (s aglomerací má dokonce 1,75 milionu obyvatel) druhým největším městem Portugalska a důležitým přístavem, nacházejícím se v ústí řeky Douro. K nejkrásnějším částem města patří starobylá nábřežní čtvrť Ribeira, která byla zařazena na seznam Světového dědictví UNESCO. Kromě této části města je v centru jen málo skutečných památek. Za zhlédnutí stojí věž Clérigos, katedrála Sé či most Ludvíka I. Byl by hřích navštívit Porto a neochutnat světoznámé víno, které se vyrábí ve Vile Nova de Gaia a patří k hlavním vývozním artiklům Portugalska. Snadné cestování po městě zajišťuje metro, které vede až k letišti, nacházejícím se několik kilometrů severně od města.Hotel Vice-Rei se nachází méně než 10 minut chůze od Casa da Musica v Portu a od stanice metra Carolina Michealis. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem.Odhlučněné pokoje jsou jednoduše zařízené a mají Wi-Fi zdarma, minibar a vlastní koupelnu s vanou a sprchou. Přicházet a odcházet můžete podle libosti, protože v hotelu je nepřetržitě otevřená recepce. V hotelu nechybí bar s nápoji a lehkými jídly. Vice-Rei Hotel je vzdálený 5 minut chůze od nejbližších restaurací a náměstí Rotunda da Boavista.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000