crosssearch

La Pace

Eurovíkendy, Pisa

Navštivte okouzlující Toskánsko, plné nádherných památek a skvělého jídla a vína. Kompletní balíček eurovíkendu do Toskánska.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Navštivte okouzlující Toskánsko, plné nádherných památek a skvělého jídla a vína. Kompletní balíček eurovíkendu do Toskánska.

Program zájezdu

1. DENpřílet do Pisy, transfer do hotelu a následně pěší procházka za nejvýznamnějšími památkami města, během níž budeme obdivovat exteriéry památek na náměstí Piazza dei Miracoli, jimiž jsou obzvláště katedrála Santa Maria Assunta, křtitelnice San Giovanni Battista, monumentální hřbitov Camposanto a Šikmá věž, tzv. Torre Pendente. Naše kroky nás rovněž zavedou na malebné středověké náměstí Piazza dei Cavalieri, které zdobí socha Cosima I. de´ Medici, Hrbáčova fontána, tzv. Fontána del Gobbo, kostel sv. Štěpána Rytířů a tři monumentální paláce. Možnost povečeřet v jedné z příjemných restaurací. Nocleh.

2. DENpo snídani je možné absolvovat fakultativní výlet vlakem do města rodu Medici, které již starověcí Římané nazývali ,,kolonií lilie", tzv. ,,Colonia Fiorentina", do Florencie. Během společné pěší procházky městem uvidíme katedrálu Santa Maria del Fiore s Brunelleschiho kopulí a Giottovou zvonicí; vzácnou křestní kapli, jíž Florenťané nazývají velmi prostě ,,Battistero"; jeden z nejvzácnějších kostelů města, tzv. Chiesa di Santa Croce na stejnojmenném náměstí; opatský kostel Badia Fiorentina a staré městské vězení Bargello; středověké náměstí Piazza della Signoria s monumentálním palácem Vecchio, jenž se pyšní kopií sochy Michelangelova Davida před průčelím a lodžií dei Lanzi s jedinečnými sousošími, z nichž vynikají Únos Sabinek a Perseus s hlavou medúzy. Naše kroky nás podloubím Gallerie Uffizi dále zavedou k řece Arno, projdeme se po mostu zlatníků Ponte Vecchio a naši procházku zakončíme před majestátním Palazzo Pitti, jenž uchovává vzácnou obrazárnu renesančních malířů, královské komnaty z 18. a 19. století a zahradu Boboli. Poté si ponecháme volný čas pro návštěvu vybraných interiérů galerií, muzeí, vyhlídkových míst či pouličního tržiště. Večerní návrat do Pisy. Nocleh.

3. DENpo snídani je možné se zúčastnit dalšího krásného fakultativního výletu vlakem do rodného města Giacoma Pucciniho, Luccy. Budeme procházet úzkými uličkami vinoucími se mezi středověkými domy, abychom si na jejich koncích prohlédli malá náměstí se sakrálními stavbami, mezi nimiž vyniká katedrála San Martino na stejnojmenném náměstí; kostel San Michele na bývalém římském ústředním náměstí města a kostel San Frediano s úchvatnou byzantskou mozaikou na průčelí. Na starověké Římany zavzpomínáme též v prostranství bývalého amfiteátru neboli dnešního náměstí Piazza Anfiteatro. S rodem Guinigi se blíže seznámíme u rodové věže Torre Guinigi, z níž se nám následně naskytne jedinečný výhled na výše zmíněné stavby a na další památníky dlouhé a slavné historie města, taktéž na Apuánské Alpy a Pisánské vrchy. Následovat bude volný čas využitelný např. pro procházku malebnými středověkými uličkami či k příjemnému posezení v jedné z kaváren a restaurací. V odpoledních až podvečerních hodinách návrat do Pisy. Nocleh.

4. DENsnídaně a individuální program.

5. DENpo snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.Informační schůzky s průvodcem budou každé ráno v recepci hotelu.Změna programu vyhrazena.

O destinaci

ToskánskoKraj, ve kterém se zrodila renesance a spisovný italský jazyk. ,,Země" jednoho z nejpozoruhodnějších národů, samotných Etrusků, kteří svůj domov nazývali ,,Enotria" neboli ,,země vína". Kraj, ve kterém se snoubí architektonické skvosty všech slohových období společně s osamocenými venkovskými statky a cypřiši majestátně se vypínajícími na pahorcích, voňavými olivovými háji a lahodnou vinnou révou s vínem Chianti v popředí. Toto vše je okouzlující Toskánsko, jehož mnohá místa doposud tajemství starověké civilizace ukrývají a atmosféru období středověkého nám otevírají...

Fakultativní služby

a) celodenní výlet do Florencie s českým průvodcem 800,- Kč*kód pro rezervaci S 05554A (minimální počet pro realizaci: 15)b) polodenní výlet do Luccy s českým průvodcem 700,- Kč*kód pro rezervaci S 05554B (minimální počet pro realizaci: 15)BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 1.400,- Kč*kód pro rezervaci S 05554C - Balíček A+B*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Hotel

HOTEL LA PACE NNNKomfortní hotel ležící v centru Pisy nedaleko vlakového nádraží (ideální pro spojení do dalších měst Toskánska), cca 20 minut pěšky od Šikmé věže. V hotelu se nachází restaurace, bar, internetový koutek, atd. Velmi příjemně zařízené pokoje, vybavené koupelnou, WC, sat. TV, WiFi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000