crosssearch

Rossi Boutique Hotel & Spa

Eurovíkendy, Petrohrad

Tento boutique hotel, který se vyznačuje klasickým interiérem z 19. století, se nachází u řeky Fontanky, ve vzdálenosti do 400 metrů od bulváru Něvskij Prospekt, stanice metra Gostinyj Dvor a Ostrovského náměstí. Na nedalekém bulváru Něvskij Prospekt najdete řadu obchodů,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento boutique hotel, který se vyznačuje klasickým interiérem z 19. století, se nachází u řeky Fontanky, ve vzdálenosti do 400 metrů od bulváru Něvskij Prospekt, stanice metra Gostinyj Dvor a Ostrovského náměstí. Na nedalekém bulváru Něvskij Prospekt najdete řadu obchodů, kaváren a restaurací. K andrinskému divadlu dojdete pěšky za pár minut.

Vybavení pokoje:

Rossi Boutique Hotel nabízí individuálně zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi a starožitným nábytkem. Hosté mohou využívat bezplatné telefonní hovory na 1 mezinárodní číslo dle vlastního výběru a na požádání se lze v hotelu ubytovat s malými domácími mazlíčky.

Stravování:

V restauraci Fiolet se podávají snídaně formou bufetu a později pak vynikající jídla evropské, asijské a japonské kuchyně. Součástí hotelu je také stylový bar s venkovní terasou, kde se dá příjemně posedět u skleničky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000