crosssearch

Demetera Art

Eurovíkendy, Petrohrad

Pomyslný základní kámen k němu položil ruský car Petr I. Veliký. V letech 1712 až 1917 se jednalo o hlavní město Ruského impéria. Město, proslulé takzvanými bílými letními nocemi, kdy díky blízkosti polárního okruhu slunce sice zapadne za obzor, avšak nenastane tma.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

Rusko - Petrohrad. Pomyslný základní kámen k němu položil ruský car Petr I. Veliký. V letech 1712 až 1917 se jednalo o hlavní město Ruského impéria. Město, proslulé takzvanými bílými letními nocemi, kdy díky blízkosti polárního okruhu slunce sice zapadne za obzor, avšak nenastane tma. Ermitáž s velkolepou galerií, Jantarová komnata, barokní Petrodvorec, Petropavlovská pevnost s hrobkami ruských carů, zlatavý Izakijevský chrám, pravoslavný chrám vzkříšení Krista, Zimní palác, secesní Astoria, Něvský prospekt či křižník Aurora. Petrohrad je jedním z nejkrásnějších měst světa.

Tento designový hotel se nachází v centru Petrohradu, 150 metrů od stanice metra Černiševskaja. Demetra nabízí Wi-Fi zdarma a nepřetržitě otevřenou recepci s turistickými informacemi a prodejem vstupenek. Demetra Art Hotel si nechal zpracovat design jednotlivých interiérů v Itálii. Pro každý pokoj je typické určité téma představující jiné období v historii Petrohradu. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací a TV s plochou obrazovkou a jsou odhlučněné. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Za 15 minut odtud dojdete na bulvár Něvskij prospekt se spoustou obchodů, kaváren a restaurací. Vlakové nádraží Moskovsky je vzdálené 1,5 km a letiště Pulkovo je 22 km od hotelu.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha-Petrohrad-Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000