crosssearch

Alexander Platz

Eurovíkendy, Petrohrad

Pomyslný základní kámen k němu položil ruský car Petr I. Veliký. V letech 1712 až 1917 se jednalo o hlavní město Ruského impéria. Město, proslulé takzvanými bílými letními nocemi, kdy díky blízkosti polárního okruhu slunce sice zapadne za obzor, avšak nenastane tma.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

Rusko - Petrohrad. Pomyslný základní kámen k němu položil ruský car Petr I. Veliký. V letech 1712 až 1917 se jednalo o hlavní město Ruského impéria. Město, proslulé takzvanými bílými letními nocemi, kdy díky blízkosti polárního okruhu slunce sice zapadne za obzor, avšak nenastane tma. Ermitáž s velkolepou galerií, Jantarová komnata, barokní Petrodvorec, Petropavlovská pevnost s hrobkami ruských carů, zlatavý Izakijevský chrám, pravoslavný chrám vzkříšení Krista, Zimní palác, secesní Astoria, Něvský prospekt či křižník Aurora. Petrohrad je jedním z nejkrásnějších měst světa.

Tento typický hotel nabízí vedle ubytování ve stylových pokojích také krytý bazén, saunu a pěknou restauraci. V prostorách recepce s nepřetržitým provozem máte k dispozici bezplatně Wi-Fi. Každé ráno podává Alexander Platz Hotel hostům v hotelové restauraci zdarma kontinentální snídaně. Při snídani si můžete naplánovat program v Petrohradě na celý den. Vlakové nádraží Maskovskij je od hotelu vzdálené pouhých 5 min jízdy. Na letiště se dostanete do 30 min. Jedná se o elegantní hotel s prostředím na mezinárodní úrovni, který vám zajistí příjemný pobyt.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha-Petrohrad-Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000