crosssearch

Velikonoční Paříž

Eurovíkendy, Paříž

Ať půjdete širokými třídami nebo uzoučkými starobylými uličkami vždy objevíte to nejlepší z Paříže - kromě turisty vyhledávaných míst najedete i obchůdky; romantické restaurace vyhledávané místními; rušná tržiště; úžasné výkladní skříně či pouliční kavárničky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ať půjdete širokými třídami nebo uzoučkými starobylými uličkami vždy objevíte to nejlepší z Paříže - kromě turisty vyhledávaných míst najedete i obchůdky; romantické restaurace vyhledávané místními; rušná tržiště; úžasné výkladní skříně či pouliční kavárničky.

Hotel Fertel Maillot ***

Malý útulný hotel v sousedství klidné rezidenční čvrti a v dosahu světoznámé Champs Elysée. Nezapomeňte navštívit: Île de la Cité a Île Saint-Louis - nejstarší osídlení města. Tady najdeme katedrálu Notre-Dame; bývalou věznici z doby Francouzské revoluce Conciergerie s nádhernou gotickou kaplí Sainte Chapelle v areálu dnešního Justicního paláce. Marais - sídlo královského dvora. Zde také stávala proslulá pevnost a věznice Bastilla. Tuileries - oblast mezi Náměstím Svornosti (Place de la Concorde); rue de Rivoli; Seinou a Louvrem; kde sídlili francouzští králové. Z dalších památek je třeba zmínit tzv. Královský palác (Palais Royal). Champs-Elysées - čtvrť pojmenovaná podle široké třídy Avenue des Champs-Élysées; proslulá především Vítězným obloukem. Nacházejí se zde také Elysejský palác; sídlo francouzského prezidenta. Montmartre - čtvrť umělců na vyvýšenině nad Paríží; proslulá jak svým nočním životem (zejména v oblasti náměstí Pigalle - nachází se zde proslulý podnik Moulin Rouge); tak bělostnou bazilikou Sacré Coeur. Invalides - tato čtvrť je proslulá především Eiffelovou věží a monumentálním komplexem Invalidovny; podle níž má svůj název. Nachází se zde také Bourbonský palác; dnes sídlo Národního shromáždění. Louvre - muzeum; které patří k největším muzeím na světě. Sídlí v palácovém komplexu Palais du Louvre; bývalém sídle francouzských králu.

V ceně je zahrnuto

Letenka Praha - Paříž - Praha; transfer s asistencí letiště - hotel - letiště; ubytování ve vybraném hotelu se snídaní. Cena je konečná a zahrnuje všechny letištní a palivové poplatky a povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona c. 159/99 Sb.

V ceně není zahrnuto

Cestovní pojištění; městská daň 1;5 EUR /osobu/den; fakultativní služby.

Vzdálenosti

u stanice metra Porte Maillot 15 minut pešky od Champs Elysée s Vítězným obloukem

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Klimatizace Telefon Koupelna s vanou nebo sprchou Minibar Satelitní TV

Zařízení hotelu

Vstupní hala s recepcí Výtah Klimatizace Připojení k internetu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000