crosssearch

Sol Melia Tryp François hotel

Eurovíkendy, Paříž

Hotelová budova je krásná, z 18. století, Grands Boulevards v srdci Paříže, pár minut od Opery. Na letiště Orly je to 20 km, na Charles de Gaulle 35 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotelová budova je krásná, z 18. století, Grands Boulevards v srdci Paříže, pár minut od Opery. Na letiště Orly je to 20 km, na Charles de Gaulle 35 km.

Vybavení: Business centrum, bar, snídaňová restaurace.

Ubytování: hotel má celkem 71 pokojů v několika kategoriích. Každý pokoj má individuálně ovladatelnou klimatizaci, minibar, SAT TV, trezor a koulelnu, v některých pokojích je možnost připojení k internetu. K dispozici jsou pokoje Premium, které jsou lépe vybavené a větší rodinné pokoje

Stravování:
Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava: Hotel je díky své skvělé poloze ideálním východiskem pro výlety za poznáním centra Paříže a místních kulturních památek. Tepající centrum se spoustou barů, restaurací a klubů je nedaleko. Hlavní atrakce v okolí hotelu: Grands Boulevards, Opera House, Louvre museum, Palais Royal, Madeleine, Montmartre a Sacre Coeur, finančnícká čtvrť Bourse. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí  v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000