crosssearch

Sol Melia Royal Alma

Eurovíkendy, Paříž

Pár kroků od slavných Champs Elysees, trendy Avenue Montaigne a Eiffelovy věže leží hotel Sol Melia Royal Alma v “Triangle d’Or”, business and módní čtvrti.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Pár kroků od slavných Champs Elysees, trendy Avenue Montaigne a Eiffelovy věže leží hotel Sol Melia Royal Alma v Triangle dOr, business and módní čtvrti. Na letiště Charles De Gaulle je to 28 km, 18 km na Orly.

Vybavení: Recepce, lobby bar, snídaňová restaurace s terasou, konferenční místnost pro až 20 osob, partnerské centrum zdraví a krásy kousek od Vítězného oblouku.

Ubytování:64 elegantních pokojů, z toho 6 deluxe pokojů, 8 junior suit a 1 suita s výhledem na Eiffelovu věž, klimatizací, individuálním trezorem, připojením k internetu, plasmovou TV, minibarem a koupelnou.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava:
Hotel je díky své skvělé poloze ideálním východiskem pro výlety za poznáním centra Paříže a místních kulturních památek. Tepající centrum se spoustou barů, restaurací a klubů je nedaleko. Hlavní atrakce v okolí hotelu: Avenue des Champs-Elysées, Eiffel Tower, Avenue Montaigne, Arc de Triomphe, plavby po Seině, Louvre, Orsay a Grand Palais Museums, zámek Versailles je vzdálen 40 km. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí
v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000