crosssearch

Romantická Paříž

Eurovíkendy, Paříž

Bez ohledu na to, jakou Paříž návštěvník hledá, může k jejímu osobitému kouzlu proniknout jen tehdy, když se nechá volně unášet a dopřeje si dostatek času k pozorování života na ulicích a náměstích, v kavárnách a na tržnicích. Pařiž je bezesportu nejkrásnějším městem Francie.

Konečná cena za osobu od: 13 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

Bez ohledu na to, jakou Paříž návštěvník hledá, může k jejímu osobitému kouzlu proniknout jen tehdy, když se nechá volně unášet a dopřeje si dostatek času k pozorování života na ulicích a náměstích, v kavárnách a na tržnicích. Pařiž je bezesportu nejkrásnějším městem Francie. Město kultury, krásy, slávy, romantiky, smyslnosti, zábavy, historie a samozřejmé módy. Paříž je plná zajímavých památek, které stojí za to vidět. Určitě byste neměli minout katedrálu Notre Dame, která je považována za nejkrásnější ukázku středověkého stavitelství v Paříži. Samozřejmostí, kterou budete okouzleni, je symbol Paříže - Eiffelova věž - symbol města. Nejznámější a nejdelší pařížská třída Champs-Elysées, centrum nejluxusnějších prodejen, restaurací a kaváren je také povinností každého návštěvníka města. Vítězný oblouk stojící uprostřed náměstí Charles de Gaulle a z kterého hvězdicovitě vychází dvanáct ulic vás určitě okouzlí stejně tak, jako Louvre - palácový komplex se světoznámým muzeem.

PROGRAM ZÁJEZDU

DEN PRVNÍ

Odlet z Prahy, po příletu panoramatická okružní jízda Paříží, kde se seznámíte se všemi hlavními památkami města s česky mluvícím průvodcem (Champs-Elysées, Vítězný oblouk, Eiffelova věž, Opera, Louvre, chrám Notre-Dame, Invalidovna, Velký a Malý palác). Transfer do hotelu, ubytování.

DEN DRUHÝ

Snídaně. Pěší prohlídka Paříže s česky mluvícím průvodcem. Champs-Elysées, Elysejský palác, chrám Madeleine, Tuilerijské zahrady, Louvre a Opéra, návštěva Muzea parfému Fragonard (vstup zdarma). Odpoledne pěší procházka po Montmartru zakončená večeří v místní restauraci (předkrm, hlavní jídlo, dezert, nápoj).

DEN TŘETÍ

Snídaně. Volný den - individuální program (nákupy, návštěvy památek, restaurace) Výběr z nabídky fakultativních výletů:

projížďka lodí (1,5 hod.) Bateaux Mouches - cena od 300 Kč

vyhlídková terasa Montparnasse - 210 m vysokého mrakodrapu, odkud je nejkrásnější výhled na Paříž - cena od 300 Kč

půldenní výlet do Versailles nedaleko od Paříže - královského zámku, který byl velkolepým sídlem francouzských králů až do Velké francouzské revoluce. Možnost návštěvy interiéru zámku s nejkrásneějším sálem ,,zrcadlovou síní", kterou roku 1678 postavil Mansart a prohlídka nádherného komplexu zahrad s fontánami

návštěva muzea v Louvre - cena od 400 Kč

muzeum voskovych figurin Grévin - cena od 550 Kč

vstup do kabaretu Moulin Rouge na vyžádání - cena od 3 000 Kč

večeře na lodi - cena od 3 000 Kč

DEN ČTVRTÝ

Snídaně, volné dopoledne. Transfer z hotelu na letiště, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje:

3 noci v dvoulůžkových pokojích 3* hotelu se snídaní

leteckou dopravu z Prahy včetně všech poplatků

služby česky hovořícího průvodce po dobu pobytu (viz. program)

transfery letiště - hotel - letiště

zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění (dospělá osoba 290 Kč, dítě do 18 let 190 Kč)

vstupy do objektů a památek při prohlídkách

jízdné městské hromadné dopravy

fakultativní výlety Další informace

Minimální počet účastníků pro realizaci tohoto zájezdu je 20 osob. Změna programu a letových časů dle aktuální situace vyhrazena.

Stravování v ceně:

snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000