crosssearch

Paříž - hotel

Eurovíkendy, Paříž

Poznávací eurovíkend do Paříže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Versailles - zámek a zahrady
Individuální výlet k bývalé královské rezidenci Ludvíka XIV., zámku, ke kterému více než 100 let vzhlížel s úctou celý svět a jenž se stal vzorem pro ostatní evropské dvory, se zajímavostmi z historie a života krále Ludvíka XIV. a překrásnou rozlehlou zahradou. Doprava individuálně metrem, zakoupení vstupného na místě.

Bal du Moulin Rouge
Od roku 1889 nejznámější kabaret na světě, proslavený francouzským kankánem a zvěčněný na plátnech nesmrtelného Henri Toulouse-Lautreca, místo účinkování takových světových hvězd jako Franka Sinatry, Eltona Johna, Elly Fitzgerald a francouzského hvězdného nebe: Mauric Chevalier, Jean Gabin, Edith Piaf a mnohými dalšími hvězdami. Nenechte si ujít světově proslulou revue ani Vy! V ceně kabaretu je večerní show a půl lahve šampaňského.

Lodí po Seině
Hodinová projížďka lodí po Seině, příjemné zpestření poznávání metropole a okouzlující výhledy monumenty na obou březích řeky.

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v hotelu *** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Není možné ubytování 3.osoby na pokoji. V případě zájmu o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.pokoj.

Stravování:
Snídaně kontinentální.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Paříže. Po příletu okružní jízda Paříží: proslulou třídou Champs Élysées s Vítězným obloukem, náměstím Svornosti s luxorským obeliskem, malebným náměstím Vendome, vedle Garnierovy Opery, největšího muzea na světě – Louvru, okolo budovy novorenesanční radnice Hotel de la Ville až na východ města do míst původní středověké pevnosti Bastilly. Na levém břehu Seiny kouzelné Lucemburské zahrady a okolí majestátního Pantheonu, podél jednoho z nejstarších kostelů v Paříži St. Germain-des-Pres, návrat zpět k Seině, na závěr okružní jízdy zastávka u Trocadera s nádhernou vyhlídkou na Eiffelovu věž. Přejezd do hotelu a ubytování, kratší odpočinek a info schůzka s průvodcem v recepci hotelu. Večerní program v okolí Eiffelovy věže – individuálně možnost vyjet až do 3. patra výtahem. Pro zájemce plavba lodí po Seině (cca 1 hod.) – krásný pohled z řeky na historické budovy a monumenty na obou březích. Návrat zpět do hotelu v pozdních večerních hodinách metrem. ( V případě posunu charterového letu bude okružní jízda realizována následující den dopoledne.)
2. den: Po snídani pěší procházka s prohlídkou staré části Paříže, oblasti ostrova Cité – katedrála Notre Dame, klenot gotické architektury St. Chapelle (prohlídka individuálně), procházka k překrásné novorenesanční budově Radnice (původně vystavěné italským mistrem zvaným Bocador). Přes centrum Paříže do míst, která byla v 70. letech kompletně přebudována a změnila tak celkově tvář této části města k Louvru. Odpoledne individuální volno, možnost návštěvy některých muzeí či galerií v centru města (např. impresionistů v Musée d´Orsay či klasických sbírek umění ukrytých v Louvru a mnoho dalších – doporučí průvodce v místě). Navečer společná prohlídka pitoreskní čtvrti Montmartru s náměstím malířů Place de Tertre a bazilikou Sacré Coeur s úžasným pohledem na celou Paříž. Návrat na ubytování metrem.
3. den: Po snídani možnost individuálního výletu do Versailles, možnost prohlídky zámku se slavnou zrcadlovou galerií, zahrad - chlouby francouzského zahradního umění; indiv. výletu do Disneylandu, individuální volno v Paříži nebo další společný program s průvodcem. Nocleh.
4. den: Po snídani individuální volno do setkání v hodinu určenou průvodcem na recepci hotelu - transfer na letiště, odlet do Prahy. Přílet do Prahy v pozdních večerních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000