crosssearch

Paříž a Versailles

Eurovíkendy, Paříž

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách dle míst odjezdu (Brno cca 14.00, Praha 17.00, Plzeň). Noční přejezd do Francie. V ranních hodinách příjezd kolem Notre Dame, Museé d&Orsay, Bourbonského paláce do centra Paříže. Následuje celodenní prohlídka s průvodcem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1.den

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách dle míst odjezdu (Brno cca 14.00, Praha 17.00, Plzeň). Noční přejezd do Francie.

2.den

V ranních hodinách příjezd kolem Notre Dame, Museé d´Orsay, Bourbonského paláce do centra Paříže. Následuje celodenní prohlídka s průvodcem - návštěva Muzea parfémů - prohlídka expozice o výrobě a historii parfémů s možností vyzkoušet si jednotlivé vůně, dale procházka - chrám Madeleine, náměstí Svornosti, třída Champs Elysees s Vítězným obloukem, zde volno na nákupy, posezení v kavárně apod., Invalidovna s hrobkou Napoleona, most Alexandra III, procházka po nábřeží Seiny s možnosti plavby po Seině, Eiffelova věž - možnost výstupu na tuto nejznámější pařížskou pamětihodnost. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraj Paříže.

3.den

Ráno výlet do Versailles - prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní. Následně prohlídka rozsáhlých zahrad se spoustou soch a fontán s nejznámějšími Apollonovou a Neptunovou, Oranžerií, Velkým a Malým Trianonem. O víkendu jsou fontány v činnosti - za zvuku krásné barokní hudby se před vašimi zraky odehrává představení Velké vodní muzikály.

Odpoledne návrat do Paříže, možnost prohlídky Louvre. Poté procházka přes Palais Royale do čtvrti Grand Boulevards, budova Burzy, Opera Garnier, procházka po pařížských bulvárech s možností zážitkové prohlídky Musée Grevin - muzea voskových figurín.

Večeře v typické francouzské restauraci.

Noční Paříž - po večeři procházka podvečerní a postupně se rozsvěcující Paříží, přejezd metrem do čtvrti Montparnasse, možnost výstupu na Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výši 210 m, vyhlídka na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží a dalšími pařížskými památkami. Odjezd do ČR

4.den

Příjezd v odpoledních hodinách

Minimální počet osob: 35. Změna programu vyhrazena.

Ceny vstupů

- Eifelova věž 3. patro výtahem 15 €, 2.patro výtahem 9 €, 2. patro pěšky 5 €
- Versailles 15 €, zdarma do 25 let vč., Zahrady Versailles s programem Vodní muzikály 9 €
- Louvre 12 €, zdarma do 25 let vč.
- Museé d´Orsay 9 €, zdarma do 25 let vč.
- plavba po Seině 13,50 €
- Tour Montparnasse 14,50 €, mládež do 20 let 11,50 €
- cesta metrem 2 €
- Museé Grevin - muzeum voskových figurín 24,50 €, studenti 20,50 €
- večeře - 3chodové menu vč. nápojů cca 20 - 22 €

Doporučené kapesné: 100 - 140 €, podle věku a zálib

Nástupní místa: Brno, Jihlava OMV Pávov, Praha, Beroun OMV u dálnice, Plzeň, svoz Olomouc, Prostějov příplatek 300, - Kč/osoba, min. počet 8 osob

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000