crosssearch

New Roblin

Eurovíkendy, Paříž

Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel NEW ROBLIN je situovaný v samotném srdci Paříže, poblíž náměstí Madeleine, mezi velkými obchodními centry "Galeries Lafayette - Printemps". Nedaleko se nachází Opera a největší náměstí Paříže - Concorde Place (Náměstí Svornosti). Muzeum Louvre,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel NEW ROBLIN je situovaný v samotném srdci Paříže, poblíž náměstí Madeleine, mezi velkými obchodními centry "Galeries Lafayette - Printemps". Nedaleko se nachází Opera a největší náměstí Paříže - Concorde Place (Náměstí Svornosti). Muzeum Louvre, Vendomské náměstí a nejslavnější pařížská třída Champs Elysées jsou na dosah ruky.

Vybavení Hotelu
Vybavení hotelu je na vysoké úrovni a splní očekávání všech klientů, kteří zde budou trávit pracovní pobyt či dovolenou. Veřejné místnosti jsou klimatizovány, nachází se zde internetová místnost, bar, restaurace, konferenční místnost. Samozřejmostí je pokojový servis, možnost využití parkoviště, výtahu, trezoru na recepci či mezinárodních i domácích tiskovin. Hotel přijímá kreditní karty American Express, Eurocard, Mastercard, Visa. Možnost hlídání dětí za poplatek a na vyžádání.

Vybavení pokoje
Hotel nabízí 78 renovovaných pokojů vybavených klimatizací, wifi připojením na internet (za poplatek), satelitní televizí s plochou obrazovkou s mezinárodními kanály, telefonem, rádiem, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů.

Stravování
Snídaně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000