crosssearch

Hotel se nachází v samém centru města, v živé čtvrti Folie Méricourt, nedaleko náměstí place des Vosges, Picassova muzea, nové Opéry a hřbitova Pre Lachaise a turisty velmi vyhledávané čtvrti Beaubourg. Je výborným výchozím bodem k nákupům, zábavě a poznání celé metropole.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází v samém centru města, v živé čtvrti Folie Méricourt, nedaleko náměstí place des Vosges, Picassova muzea, nové Opéry a hřbitova Pre Lachaise a turisty velmi vyhledávané čtvrti Beaubourg. Je výborným výchozím bodem k nákupům, zábavě a poznání celé metropole. Je umístěn nedaleko stanic metra Parmentier a Oberkampf. Hotel je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou z letiště Charles de Gaulle nebo Orly, které se nacházejí cca 25 km od hotelu.

Pokoje

Vkusně zařízené pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů a SATLCDTV. Všechny pokoje mají protizvukovou bariéru.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Vybavení hotelu

Elegantní typicky pařížská šestipatrová budova hotelu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, která je v provozu 24 hodin denně, výtah, společenskou místnost s TV a snídaňovou místnost. Na recepci je k dispozici bezdrátový internet.

Internetové stránky hotelu: www.nemourshotel.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000