crosssearch

Mrbed Torcy

Eurovíkendy, Paříž

Hotel má ideální polohu pro rodinnou návštěvu s dětmi v pařížském Disneylandu. Hotel Mister Bed City Torcy se nachází 10 minut od Disneyland(R) Resort Parc a nabízí kvalitní ubytování za přijatelnou cenu ve východním předměstí Paříže. Pěšky se z hotelu snadno za 5 minut...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel má ideální polohu pro rodinnou návštěvu s dětmi v pařížském Disneylandu.
Hotel Mister Bed City Torcy se nachází 10 minut od Disneyland(R) Resort Parc a nabízí kvalitní ubytování za přijatelnou cenu ve východním předměstí Paříže. Pěšky se z hotelu snadno za 5 minut dostanete i k nádraží vlaků RER. Spoje odtud nabízí přímý přístup do centra Paříže, kde jste cca za 1,5 hodiny. Vstupenky do Disneylandu lze zakoupit v hotelové recepci.

Pokoje

Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, klimatizovány, s koupelnou. Pokoje jsou dále vybaveny pracovním stolem, telefonem, radiem a SAT TV. K dispozici jsou i rodinné pokoje.

Stravování

Kontinentální snídaně formou bufetu.

Popis Hotelu

Hotel se nachází v rekreačním a nákupním centru s 12 tématickými restauracemi, 16 kiny a 110 obchody. Ve svých 105 pokojích s vlastním příslušenstvím nabízí 24 hod. recepční službu, bezpečnostní schránku na recepci, bezbariérový přístup, hotelovou restauraci a café-bar.
Bezdrátové připojení k internetu v pokoji je k dispozici za poplatek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Internetové stránky: www.misterbed-torcy.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000