crosssearch

Mirific Opera

Eurovíkendy, Paříž

Hlavní a největší město Francie a bezesporu také nejkrásnějším městem této republiky. Město kultury, krásy, slávy, romantiky, smyslnosti, zábavy, historie a samozřejmě módy. Prodávají se tu nejlepší značky, jako například Dior, Chanel, Louis Vuitton a mnoho dalších.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

Francie - Paříž. Hlavní a největší město Francie a bezesporu také nejkrásnějším městem této republiky. Město kultury, krásy, slávy, romantiky, smyslnosti, zábavy, historie a samozřejmě módy. Prodávají se tu nejlepší značky, jako například Dior, Chanel, Louis Vuitton a mnoho dalších. V Paříži najdete snad vše, co hledáte a po čem toužíte. Od luxusních butiků a nákupních center, přes romantická místa, výtečné restaurace, zakouřené hospody, až po známé historické stavby, proslulé pařížské uličky, kluby, divadla. Eiffelova věž vás bude provázet po celou dobu vašeho pobytu.

Hotel se nachází cca 850 m od náměstí Place de Clichy. Nabízí 66 komfortně vybavených pokojů s připojením na internet za poplatek. Nedaleko je autobusová zastávka, díky které se klienti pohodlně dopraví ke všem známým pařížským památkám, galeriím a jiným kulturním zařízením.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha - Paříž - Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Stravování v ceně:

snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000