crosssearch

Le Notre Dame Saint Michel

Eurovíkendy, Paříž

Le Notre Dame je půvabný butikový hotel na břehu Seiny v centru Paříže. Má úžasný výhled na katedrálu Notre-Dame a na řeku. Le Notre Dame stojí na ideálním místě, odkud si velkoměsto můžete skutečně užít. Stojí velmi blízko k proslulému knihkupectví Shakespeare and Company a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Le Notre Dame je půvabný butikový hotel na břehu Seiny v centru Paříže. Má úžasný výhled na katedrálu Notre-Dame a na řeku. Le Notre Dame stojí na ideálním místě, odkud si velkoměsto můžete skutečně užít. Stojí velmi blízko k proslulému knihkupectví Shakespeare and Company a Latinské čtvrti. Na stanici metra a RER dojdete za minutu a dále se odtud dostanete přímo k památkám a obchodním čtvrtím ve městě.

Vybavení hotelu:

Le Notre Dame nabízí bezplatné Wi-Fi a stylově zařízené pokoje. Byl zcela zrekonstruován a znovu otevřen teprve na začátku roku 2010.

Stravování:

Snídaně.

Vybavení pokoje:

Stylově zařízené pokoje jsou moderní a klimatizované. Najdete v nich TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, wifi připojení k internetu zdarma, klimatizaci a vlastní příslušenství. Některé z nich nabízí impozantní výhled na katedrálu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000