crosssearch

Ibis Berthier

Eurovíkendy, Paříž

Oblíbený a příjemný hotel, situovaný nedaleko Montmartru a Champs Elysées. V hotelu se nachází bazén a fitness. Vkusně zařízené pokoje, vybavené TV/SAT, koupelnou, WC. Internetové stránky hotelu: www.accorhotels.com

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbený a příjemný hotel, situovaný nedaleko Montmartru a Champs Elysées. V hotelu se nachází bazén a fitness. Vkusně zařízené pokoje, vybavené TV/SAT, koupelnou, WC.

Internetové stránky hotelu: www.accorhotels.com

Vánoční trhy, vůně svařeného vína nebo punče, Champs Elysées plná vánočních světélek…..

Letový řád: PRG sobota 7:35, CDG neděle 21:25

Program eurovíkendu

1. den přílet do Paříže, (plánovaný odlet z Prahy v 07:25 hod), po příletu následuje transfer do hotelu, uložení zavazadel v prostorách hotelu. Informativní schůzka s průvodcem zájezdu. Následně možnost individuálního programu v Paříži ať už pro vánoční nákupy či individuální prohlídky pařížských památek. Pro zájemce možnost fakultativního panoramatického okruhu Paříží s českým průvodcem (cena 950,-Kč, ca 4 hodinový okruh). Odpoledne ubytování ve vybraném hotelu, večer možnost společné procházky po Paříži s průvodcem.

2. den po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno respektive možnost fakultativní plavby po Seině (cena 270,-Kč, ca hodinová plavba). V ca 18:30 hod následuje transfer na letiště, plánovaný odlet do Prahy v 21:25 hod.

Paříž

poznejte toto nádherné a nezapomenutelné město nad Seinou. Paříž není jen Eiffelova věž, Královský palác, Opera, Concorde, Bastilla, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Invalidovna, Notre Dame, La Défense. Zde Vás zcela jistě pohltí atmosféra pulzující moderní metropole se spostou kaváren, barů, restaurací, muzeií atd.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000