crosssearch

Romantická metropole na březích Seiny je opravdovou klenotnicí uměleckých a kulturních památek, kolébkou módy a vzdělání.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Romantická metropole na březích Seiny je opravdovou klenotnicí uměleckých a kulturních památek, kolébkou módy a vzdělání. Rozhodně stojí za návštěvu Eiffelova věž s krásným výhledem na celé město, malebná čtvrt Montmartre s chrámem Sacré Coeur, Notre-Dame a moderní La Defénse, rovněž i proslulý známý podnik Moulin Rouge. Zážitkem je zajisté také promenáda slavnou Champs Elysées s četnými obchody a restauracemi k Vítěznému oblouku. Nevynechejte ani posezení v některé z četných kaváren Montmartru s předzahrádkami a v nekonečných parcích. Do Paříže se můžete vracet několikrát a vždy objevíte něco nového.

Poloha

Hotel ve stylu luxusní rezidence má nejprestižnější polohu na náměstí Svornosti, poblíž budovy Opery Garnier a muzea Louvre, v okolí s luxusními obchody a galeriemi. V hotelu je restaurace ,,Le 1 Place Vendome", která nabízí vynikající francouzskou kuchyni, bar v anglickém stylu s hudbou. Každý pokoj je v jedinečném dekoru, v odlišných barvách a sofistikované eleganci, mají starobylý nábytek z vznešeného dřeva a čalounění vyrobené od nejlepších francouzských řemeslníků, koupelny jsou z vzácného mramoru z různých zemí. Dvoulůžkové pokoje mají cca 25 m2 a mají manželskou postel, psací stůl a nádhernou mramorovou koupelnu.

Ubytování

klimatizace, telefon, LCD TV, fén, internet, mini bar, nekuřácké pokoje, rádio, sat TV, trezor, internet, psací stůl.

Vybavení

klimatizace, bar, hlídání dětí, snídaňová místnost, konferenční prostory, čistírna, masáže, parkoviště, pokojový servis, bezbariérový přístup, internet.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000