crosssearch

Best Western Opera Saint Lazare

Eurovíkendy, Paříž

Renovovaný hotel BEST WESTERN OPERA SAINT LAZARE je ideálně umístěn v srdci Paříže, nedaleko Montmarteru a hlavních turistických atraktivit. Hotel leží na oblíbeném místě, v 8 okrese, poblíž významných kulturních památek a obchodních center Printemps a LaFayette. Opera...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Renovovaný hotel BEST WESTERN OPERA SAINT LAZARE je ideálně umístěn v srdci Paříže, nedaleko Montmarteru a hlavních turistických atraktivit. Hotel leží na oblíbeném místě, v 8 okrese, poblíž významných kulturních památek a obchodních center Printemps a LaFayette. Opera Garnier, konzervatoř Supérieur de Musique, park Monceau, náměstí Madeleine a nejznámější pařížský boulevard Champs Elysées jsou "na dosah ruky".

Vybavení Hotelu
Vybavení hotelu zahrnuje wifi připojení na internet, výtah, satelitní televizor, trezor na recepci, k dispozici jsou služby prádelny. V hotelu je k dispozici místnost pro odkládání zavazadel v případě brzkého příjezdu či pozdního odjezdu.

Vybavení pokoje
Hotel nabízí 80 renovovaných klimatizovaných pokojů. K dispozici je wifi připojení na internet, satelitní televizor, přístroj na přípravu kávy/čaje, vysoušeč vlasů.

Stravování
Snídaně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000