crosssearch

ABBA MONTPARNASSE

Eurovíkendy, Paříž

Místo - Romantická metropole na březích Seiny je opravdovou klenotnicí uměleckých a kulturních památek, kolébkou módy a vzdělání. Rozhodně stojí za návštěvu Eiffelova věž s krásným výhledem na celé město, malebná čtvrt Montmartre s chrámem Sacré Coeur, Notre-Dame a moderní La...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo - Romantická metropole na březích Seiny je opravdovou klenotnicí uměleckých a kulturních památek, kolébkou módy a vzdělání. Rozhodně stojí za návštěvu Eiffelova věž s krásným výhledem na celé město, malebná čtvrt Montmartre s chrámem Sacré Coeur, Notre-Dame a moderní La Defénse, rovněž i proslulý známý podnik Moulin Rouge. Zážitkem je zajisté také promenáda slavnou Champs Elysées s četnými obchody a restauracemi k Vítěznému oblouku. Nevynechejte ani posezení v některé z četných kaváren Montmartru s předzahrádkami a v nekonečných parcích. Do Paříže se můžete vracet několikrát a vždy objevíte něco nového.

Poloha

Nový hotel s moderní dekorací a vřelou atmosférou. Hotel se nachází v oblasti Montparnasse, známé jako bývalé oblíbené místo umělců. V této části města se nachází spousta divadel, v okolí hotelu jsou obchody nebo oblíbené nákupní centrum Galerie Lafayette.

Ubytování

Klimatizace, fén, mini bar, nekuřácké pokoje, sat TV, lis na kalhoty

Vybavení

Klimatizace, bar, snídaňová místnost, konferenční prostory, bezbariérový přístup, pokojový servis

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000