crosssearch

Scandic Edderkoppen

Eurovíkendy, Oslo

Norsko - Oslo. Město Oslo se dělí na východní a západní část. Ve východní části se prolínají kulturní vlivy imigrantů. Na západní části najdete sídlo krále, některé památky a mnohé luxusní obchody. Chcete-li si užít nákupu, nemiňte nákupní střídu Bogstadvaien. Vede až do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Norsko - Oslo. Město Oslo se dělí na východní a západní část. Ve východní části se prolínají kulturní vlivy imigrantů. Na západní části najdete sídlo krále, některé památky a mnohé luxusní obchody. Chcete-li si užít nákupu, nemiňte nákupní střídu Bogstadvaien. Vede až do zahrad královského sídla. Zamiřte také do přístavu. Odtud se můžete pokochat středověkou pevností Akershus. Najdete tu Muzeum norské armády a Vězeňské muzeum. V blízkosti se také nachází Národní divadlo, sídlo parlamentu, Národní galerie atd.Scandic Edderkoppen stojí jen 400 m od nákupní ulice Karl Johans Gate v Oslu. Nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Hned přes ulici se nachází Oslo Reptilpark. Scandic Hotel Edderkoppen disponuje pokoji s dřevěnými podlahami, psacím stolem a koupelnou se sprchou.Během pobytu v hotelu si můžete zajít na představení do slavného divadla Edderkoppen. K zázemí pro volný čas patří posilovna a sauna. Děti potěší herna s hračkami, hrami a filmy.Hotelová restaurace s divadelní atmosférou podává snídaně a pokrmy mezinárodní kuchyně. V nabídce lobby baru jsou nápoje, včetně norských piv.K národní galerii dojdete za 3 minuty a ke královskému paláci za 10.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu, letenku Praha-Oslo-Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000