crosssearch

Anker Apartment

Eurovíkendy, Oslo

Norsko - Oslo. Město Oslo se dělí na východní a západní část. Ve východní části se prolínají kulturní vlivy imigrantů. Na západní části najdete sídlo krále, některé památky a mnohé luxusní obchody. Chcete-li si užít nákupu, nemiňte nákupní střídu Bogstadvaien. Vede až do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Norsko - Oslo. Město Oslo se dělí na východní a západní část. Ve východní části se prolínají kulturní vlivy imigrantů. Na západní části najdete sídlo krále, některé památky a mnohé luxusní obchody. Chcete-li si užít nákupu, nemiňte nákupní střídu Bogstadvaien. Vede až do zahrad královského sídla. Zamiřte také do přístavu. Odtud se můžete pokochat středověkou pevností Akershus. Najdete tu Muzeum norské armády a Vězeňské muzeum. V blízkosti se také nachází Národní divadlo, sídlo parlamentu, Národní galerie atd.

Anker Apartment se nachází v pulzující čtvrti Grünerlokka v Oslu, 4 minuty chůze od tramvajové zastávky Birkelunden. Nabízí světlé pokoje s Wi-Fi zdarma. Anker má pokoje se sdílenou nebo vlastní koupelnou. Ve většině z nich je k dispozici kuchyňský kout, jiné mají přístup do společné kuchyně.V prostorách vstupní haly najdete obchod s potravinami. Do 5 minut dojdete k několika restauracím. Ubytování stojí do 5 minut chůze od nákupních ulic Thorvald Meyers Gate a Markveien. Park Sofienberg je vzdálený 400 metrů.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu, letenku Praha-Oslo-Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000