crosssearch

Maxim Zarya

Eurovíkendy, Moskva

Tento hotel nabízí cenově dostupné ubytování v klidné lokalitě poblíž botanické zahrady v Moskvě. V ceně je snídaně a hosté mohou zdarma využívat Wi-Fi. Maxima Zarya Hotel stojí jen kousek od stanice metra, ze které se hosté snadno dopraví do všech částí Moskvy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

Rusko - Moskva. Rusové jí dávají přízviska, jako ,,třetí Řím", ,,srdce Ruska" nebo ,,matička Moskva". A stejně jako celé Rusko, je i Moskva plná neuvěřitelných rozdílů. Kouzelné chrámy se zářícími zlatými kupolemi, úchvatný Kreml, honosné kláštery, jedinečné Rudé náměstí, dřevěné domečky, kamenné aristokratické domy a impozantní pomníky tu stojí vedle šedivých socialistických staveb či obrovských panelákových sídlišť. A mezi tím vším se tyčí moderní budovy obchodních center, luxusní hotely a obří světelné billboardy.

Tento hotel nabízí cenově dostupné ubytování v klidné lokalitě poblíž botanické zahrady v Moskvě. V ceně je snídaně a hosté mohou zdarma využívat Wi-Fi. Maxima Zarya Hotel stojí jen kousek od stanice metra, ze které se hosté snadno dopraví do všech částí Moskvy. Všechny pokoje jsou prostorné a pohodlně zařízené, mají klimatizaci, satelitní TV a psací stůl. Maxima Zarya provozuje restauraci a nepřetržitě otevřený bar ve vstupní hale, který je ideálním místem pro setkání. K paláci hraběte Šeremetěva lze z hotelu Maxima Zarya dojít za 10 minut.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha-Moskva-Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000