crosssearch

Iris Congress

Eurovíkendy, Moskva

Hotel Iris byl otevřený v roce 1991 a od té doby patří mezi kvalitní business hotely v Moskvě. Je vhodný jak pro obchodní cestu, tak pro cestu za zábavou či poznáváním ruské metropole.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Iris byl otevřený v roce 1991 a od té doby patří mezi kvalitní business hotely v Moskvě. Je vhodný jak pro obchodní cestu, tak pro cestu za zábavou či poznáváním ruské metropole. Hotelová budova má 8 pater a je umístěna v půli cesty z mezinárodního letiště do centra města. 12 km od hotelu se také nachází známé centrum veletrhů Crocus Expo. Centrum s mnoha památkami a širokými možnostmi nákupů a zábavy je z hotelu pohodlně dostupné.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, fitness centrum s vnitřním bazénem, saunami a posilovnou, multifunkční business centrum a 12 konferenčních místností pro až 300 osob.

Ubytování

V hotelu je celkem 201 příjemně zařízených pokojů, a to včetně 20 suit se dvěma místnostmi a jedné královské suity. K vybavení každého pokoje patří klimatizace, SAT TV, koupelna s WC, WI- FI vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s přímou volbou a minibar.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000