crosssearch

NH Nacional

Eurovíkendy, Madrid

Hotel sídlí v historické budově z roku 1920, má 214 pokojů s přímou telefonní linkou, TV se satelitním příjmem, bezdrátovým připojením k internetu, mini-barem, klimatizací, koupelnou s vysoušečem vlasů. Hotel se nachází v tzv. "trojúhelníku umění", v blízkosti muzeí Thyssen...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Madrid - pulzující hrdá metropole plná energie, město o kterém se říká že nikdy nespí a kde téměř v každém domě najdete restauraci nebo bar. Tady objevíte to pravé, nefalšované Španělsko - poznejte jeho dominanty - královský palác Palacio Real, nejslavnější náměstí v zemi Puerta del Sol a Plaza Mayor, býčí arénu Las Ventas, park Buen Retiro a především pak "zlatý trojůhelník umění", muzea Prado, Reina Sofia a Thyssen Bornemisza. Uniknout by vám neměl bleší trh El Rastro ani představení flamenca. Jen kousek od Madridu se nachází středověké Toledo, sídlo španělské církve a jedno z nejhezčích měst v zemi či monumentální El Escorial, sídlo králů. Olé!

Hotel NH Nacional

Hotel sídlí v historické budově z roku 1920, má 214 pokojů s přímou telefonní linkou, TV se satelitním příjmem, bezdrátovým připojením k internetu, mini-barem, klimatizací, koupelnou s vysoušečem vlasů. Hotel se nachází v tzv. "trojúhelníku umění", v blízkosti muzeí Thyssen Bornemisza, Prado a Reina Sofía centrum. To je vedle Atocha (AVE), nádraží v samém centru Madridu, v přední části botanických zahrad. Nejen atraktivní obchody, dobré restaurace, noční kluby, ale i historické centrum města jsou v docházkové blízkosti hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000