crosssearch

Infanta Mercedes

Eurovíkendy, Madrid

Hlavní město Španělska a zároveň největší město země. Leží v naprostém centru Španělska. Je politickým centrem království, o pozici nejdůležitějšího kulturního a ekonomického střediska se dělí s Barcelonou. Madrid je město mnoha tváří. Najdete zde rušné ulice, jako například...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu:

Španělsko - Madrid. Hlavní město Španělska a zároveň největší město země. Leží v naprostém centru Španělska. Je politickým centrem království, o pozici nejdůležitějšího kulturního a ekonomického střediska se dělí s Barcelonou. Madrid je město mnoha tváří. Najdete zde rušné ulice, jako například tepnu Gran Via, krásné historické centrum, které je překvapivě klidné a hýří nádhernou architekturou. Město je oblíbené mezi turisty, ale i kvůli velkým vedrům, které zde v létě panují, jich tady nenajdete tolik, jako například v Barceloně.

Tento klasický hotel kontinentálního stylu stojí naproti madridského Královského paláce a blízko náměstí Plaza de Espana. Ze střešní terasy hotelu Principe Pio si můžete vychutnat fantastický výhled na jednu z nejprestižnějších čtvrtí hlavního města. Z hotelu se snadno pěšky dostanete na ulici Gran Vía, náměstí Plaza Mayor a Puerta del Sol, plné kulturních památek a obchodů. Každý večer můžete ochutnat tradiční španělská jídla podávaná v hotelové restauraci Padrera de San Isidro.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha - Madrid - Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Stravování v ceně:

snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000