crosssearch

Celuisma Florida Norte

Eurovíkendy, Madrid

Španělsko - Madrid. Hlavní město Španělska a zároveň největší město země. Leží v naprostém centru Španělska. Je politickým centrem království, o pozici nejdůležitějšího kulturního a ekonomického střediska se dělí s Barcelonou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko - Madrid. Hlavní město Španělska a zároveň největší město země. Leží v naprostém centru Španělska. Je politickým centrem království, o pozici nejdůležitějšího kulturního a ekonomického střediska se dělí s Barcelonou. Madrid je město mnoha tváří. Najdete zde rušné ulice, jako například tepnu Gran Via, krásné historické centrum, které je překvapivě klidné a hýří nádhernou architekturou. Město je oblíbené mezi turisty, ale i kvůli velkým vedrům, které zde v létě panují, jich tady nenajdete tolik, jako například v Barceloně.Hotel se nachází přímo v centru Madridu, v těsné blízkosti královského paláce, nedaleko hlavního náměstí Plaza de Espaňa. Má kapacitu 399 pokojů, nabízí restauraci, bar, 24-hodinovou recepční službu, pokojovou službu, konferenční sál, směnárnu, půjčovnu aut, hotelové obchody. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, TV, bezpečnostní schránku a telefon s přímou volbou.

LET JE REALIZOVÁN NA PRAVIDELNÉ LINCE. HOTEL I LETENKY JSOU NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ. CENY JSOU PLATNÉ PŘI DOSTUPNOSTI LETENKY V OPTIMÁLNÍ KNIHOVACÍ TŘÍDĚ A MOHOU SE MĚNIT.

Cena zahrnuje - 3 noci v hotelu se snídaní, letenku Praha - Madrid - Praha v optimální knihovací třídě, povinné pojištění CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000