crosssearch

The Tower Hotel London

Eurovíkendy, Londýn

Tento jedinečný hotel se pyšní svojí prestižní adresou a nabízí výhled na Temži a nejznámější památku města, Tower Bridge. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází jen 8 minut pěšky od stanice metra Tower Hill a snadno se odtud dostanete do centra Londýna i čtvrti West End, kam...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento jedinečný hotel se pyšní svojí prestižní adresou a nabízí výhled na Temži a nejznámější památku města, Tower Bridge. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází jen 8 minut pěšky od stanice metra Tower Hill a snadno se odtud dostanete do centra Londýna i čtvrti West End, kam cesta trvá 20 minut. Na letiště London City dojedete za pouhých 30 minut vlakem DLR. Na stanici St Katherine, kde staví vodní autobusy Thames Clippers, které jezdí po Temži do dalších částí města, je to jen 2 minuty pěšky.

Vybavení hotelu:

Nabízí restauraci, bar a fitness centrum. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Hotelová restaurace podává čerstvě připravené pokrmy moderní fusion kuchyně. V nabídce baru je široký sortiment nápojů. Otevírá se odtud nádherný výhled na slavný most Tower Bridge a mrakodrap Shard.

Vybavení pokoje:

Každý pokoj hotelu The Tower je vybaven psacím stolem a TV s plochou obrazovkou s programy Freeview.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000