crosssearch

St. Giles

Eurovíkendy, Londýn

Obrázek není k dispozici

Program: den: [1] Odlet z Prahy 06:50, přílet do Londýna na letiště Luton 07:50, po příletu čtyřhodinová okružní jízda městem, během níž poznáte nejznámější londýnské památky, jako Buckinghamský palác, Hyde Park, Trafalgar Square, nákupní třídu Oxford Street,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

den: [1] Odlet z Prahy 06:50, přílet do Londýna na letiště Luton 07:50, po příletu čtyřhodinová okružní jízda městem, během níž poznáte nejznámější londýnské památky, jako Buckinghamský palác, Hyde Park, Trafalgar Square, nákupní třídu Oxford Street, Tower of London a Tower Bridge. Vstupy nejsou zahrnuty v ceně.

den: [2] Volný den, možnost zakoupení celodenního výletu do Oxfordu a Cambridge, dvou nejstarších evropských univerzit, mezi kterými zuří odvěká rivalita. Cena výletu 2 190,- Kč.

den: [3] Volný den, možnost zakoupení celodenního výletu do Salisbury, Stonehenge a Bath. Salisbury je typické anglické městečko s dlážděnými uličkami, historickými budovami a katedrálou, jejíž věž je nejvyšší v Británii. Bath (lázně), město světového kulturního dědictví, bylo postaveno na horkých léčivých pramenech. Úchvatné živé město s fascinující historií, plné muzeí, galerií, nádherných zahrad a zajímavostí. Stonehenge je komplex menhirů a kamenných kruhů, nacházející se na Salisburské pláni asi 13 km severně od Salisbury. Cena fakultativního výletu 3 590,- Kč.

den: [4] Volný den, doporučujeme návštěvu muzea Madame Tussauds a dalších známých památek. Transfer na letiště, odlet do Prahy ve 20:25, přílet 23:15.

Cena zahrnuje: Leteckou dopravu se společností SKY EUROPE, transfery letiště - hotel - letiště, 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, asistence česky hovořícího průvodce při okružní jízdě městem, transferu do hotelu a transferu na letiště, okružní jízdu městem.

Cena nezahrnuje: Letištní a bezpečnostní taxy + 2 500 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj +1 990 Kč, příplatek za polopenzi 590,- Kč / den, fakultativní výlety, pojištění UNIQA +100 Kč.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000