crosssearch

Ramada South Ruislip

Eurovíkendy, Londýn (zobrazit na mapě) mapa

Velmi oblíbený a klienty vysoce hodnocený hotel v západní části Londýna. Vzhledem k své poloze (ca 30 minut z letiště Heathrow, ca 30 minut metrem do centra Londýna), ideální k prodlouženému víkendu. Stanice metra přímo u hotelu. V hotelu se nachází bar a restaurace.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kompletní balíček služeb včetně transferů, průvodce a programu.

Londýn

v žádném jiném městě na světě není minulost prezentována tak malebně, jako ve městě, jehož centrum tvoří Buckinghamský palác. Na vzhledu Londýna se podepsalo 1000 let britské monarchie. Londýn je neuvěřitelně proměnlivý, a přesto tak lpí na tradicích, že královna musí stále ještě žádat o povolení, chce-li vstoupit do chráněné (buržoazní) čtvrti londýnského City. Ve vládní čtvrti Whitehall jsou rozmístěny nejdůležitější úřady, ministerstva (Banketový palác, budova Parlamentu, Downing street 10 - sídlo ministerského předsedy) a Big Ben. Návštěvník Londýna by neměl opomenout návštěvu Buckinghamského paláce, královského Toweru, Westminsterského opatství či náměstí Piccadilly Circus. Zcela jistě byste měli navštívit Národní galerii, Britské muzeum, či Muzeum mučení. Milovníci nákupů zcela jistě zavítají na Oxford street. Večer byste si neměli nechat ujít atmosféru některého z místních pubů či barů.
Windsor je již po staletí nejvýznamnějším venkovským sídlem britských panovníků. Předcházel mu raně středověký hrad, umístěný na kopci nad řekou Temží, střežící přístup k Londýnu. Již ve 12. století vznikla okrouhlá kamenná věž, brzy doplněná dalšími kamennými stavbami. Celý areál prošel řadou přestaveb, současný exteriér pochází z poslední velké rekonstrukce v první třetině 19. století. Zámek je sice přístupný, ale nikoli tak soukromé komnaty královny.
Oxford: město pyšnící se nejstarší britskou univerzitou. Merton College byla založena již roku 1266. Jednou z největších oxfordských škol je Christ Church College. Normanská raně gotická kaple školy z druhé poloviny 12. století byla roku 1546 ustavena katedrálou. K nejzajímavějším pamětihodnostem interiéru patří okno v jižní příčné lodi se sklomalbami z roku 1330 zobrazujících zavraždění .arcibiskupa Thomase Becketa.

Program zájezdu

1. den

po příletu do Londýna následuje transfer do hotelu, uložení zavazadel dle pokynů průvodce, ubytování v odpoledních hodinách. Individuální volno, případně možnost fakultativního panoramatického okruhu městem s českým průvodcem. Během okruhu uvidíme exteriéry Westminsterského paláce, sídla parlamentu, Big Ben, Buckinghamský palác, Tower, London Bridge, Westminsterské opatství, katedrálu sv. Pavla, královské parky - Kensington Gardens a Palace, kde se narodila královna Viktorie, Hyde Park a St. James's Park, Trafalgarské náměstí a Piccadilly Circus, finanční čtvrť a původní Londinium = City of London s Londýnskou burzou a dalšími finančními institucemi. Nezapomene se ani na jižní kulturní břeh s Národním divadlem, koncertní Festival Hall a nejvyšší budovu EU Shard. Dále během okruhu budeme mít možnost vidět exteriéry Muzea přírodní historie a vědy, Britskéeho muzea, Národní galerie, Tate Britain ci Tate Modern. Po skončení výletu informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. V podvečer doprovod do centra města na Piccadily Circus (místo známé díky světelným reklamám a soše Erose), a dále na rozhraní čtvrtí Soho a China Town, kde se nachází množství restaurací.

2. den
po snídani informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální volno nebo dopoledne možnost procházky s průvodcem z Trafalgarského náměstí, kde se nachází Národní Galerie a přes oblast Whitehall, kde sídlí britská ministerstva a konají se státní přehlídky. Zde se zároveň nachází známá ulice Downing Street (sídlo premiéra nebo ministra financí), a dále směrem k Temži a Westminsteru, sídlu anglické vlády. Odpoledne individuální program.

3. den
ndividuální program, respektive možnost celodenního výletu do Oxfordu a Windsoru s českým průvodcem.

4. den
po snídani vyklizení pokojů, uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, vhodná příležitost navštívit nákupní centra, apod. Odpoledne transfer na letiště a k večeru odlet zpět do Prahy.

Změna programu vyhrazena

Hotel Ramada South Ruislip NNN

velmi oblíbený a klienty vysoce hodnocený hotel v západní části Londýna. Vzhledem k své poloze (ca 30 minut z letiště Heathrow, ca 30 minut metrem do centra Londýna), ideální k prodlouženému víkendu. Stanice metra přímo u hotelu. V hotelu se nachází bar a restaurace. Další možnosti stravování a nákupů v okolí hotelu. 78 nekuřáckých pokojů vybavených TV - SAT, koupelnou s vanou a vysoušečem vlasů, kávou a čajem. Na vyžádání k dispozici žehlička a žehlící prkno. Kontinentální snídaně.

Internetové stránky hotelu: www.ramada.co.uk

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000