crosssearch

Days London South Ruislip

Eurovíkendy, Londýn

Londýn - nechte se zlákat tímto úžasným městem - Buckinghamský palác, Tower Bridge, Tower of London, Katedrála sv.Pavla, Big Ben, Westminsterské opatství, Národní galerie, Britské muzeum a mnoho dalších zajímavých a přitažlivých míst Vás příjemně naladí k večernímu posezení v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Londýn - nechte se zlákat tímto úžasným městem - Buckinghamský palác, Tower Bridge, Tower of London, Katedrála sv.Pavla, Big Ben, Westminsterské opatství, Národní galerie, Britské muzeum a mnoho dalších zajímavých a přitažlivých míst Vás příjemně naladí k večernímu posezení v některém z londýnských pubů.

Hotel

Days hotel London South Ruislip - Velmi oblíbený a klienty vysoce hodnocený hotel v západní části Londýna. Vzhledem k své poloze (ca 30 minut z letiště Heathrow, ca 30 minut metrem do centra Londýna), ideální k prodlouženému víkendu v Olympijském městě roku 2012. Stanice metra přímo u hotelu.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází bar a restaurace. Další možnosti stravování v okolí hotelu. 78 nekuřáckých pokojů vybavených TV - SAT, koupelnou s vanou a vysoušečem vlasů, kávou a čajem. Na vyžádání k dispozici žehlička a žehlící prkno.

Internetové stránky hotelu: www.daysinnheathrow.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000