crosssearch

Crowne Plaza London Docklands

Eurovíkendy, Londýn

Vítejte v Crowne Plaza London - Docklands, moderním 4* hotelu nabízejícím luxusní ubytování v oblasti Docklands v Londýně. Hotel je několik minut chůze od ExCel Exhibition Centre a také blízko Canary Wharf a letiště London City.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vítejte v Crowne Plaza London - Docklands, moderním 4* hotelu nabízejícím luxusní ubytování v oblasti Docklands v Londýně. Hotel je několik minut chůze od ExCel Exhibition Centre a také blízko Canary Wharf a letiště London City.Hotel je vhodný jak pro business, tak pro dovolenou.

Vybavení hotelu

Hotel je velmi dobře vybaven pro business účel,y má 9 moderních konferenčních místností, restaurace s barem s pestrým výběrem pokrmů a nápojů, rozsáhlé relax a fitness možnosti v hotelu a samozřejmě recepce.

Ubytování

V hotelu je celkem 210 pokojů v několika kategoriích. Všechny jsou luxusně vybavené, je zde telefon, možnost připojení k internetu, SAT TV, koupelna, minibar. Na vyžádání jsou možné kuřácké pokoje.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Ze sportovních možností hotel nabízí health club a fitness, bazén, jacuzzi, saunu, páru, zkrášlovací procedury, jógu, pilates a další.

Internetové stránky hotelu: www.crowneplazadocklands.co.uk

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000