crosssearch

Caledonian Hilton Edinburgh Hotel

Eurovíkendy, Londýn

Obrázek není k dispozici

Poloha: Tento hotel patří mezi velmi povedené hotely z řetězce Hilton, zcela právem jej lze ohodnotit pěti hvězdičkami. I proto jej můžeme doporučit i těm nejnáročnějším klientům. Leží na Princess street v centru Edinburghu, kousek od Convention centre. Letiště je vzdáleno cca...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Tento hotel patří mezi velmi povedené hotely z řetězce Hilton, zcela právem jej lze ohodnotit pěti hvězdičkami. I proto jej můžeme doporučit i těm nejnáročnějším klientům. Leží na Princess street v centru Edinburghu, kousek od Convention centre. Letiště je vzdáleno cca 30 minut jízdy od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 8 zasedacích místností, možnost připojení k internetu, business centrum, fitness centrum, vyhřívaný krytý bazén, spa centrum, několik restaurací a barů, dětské menu, na vyžádání za příplatek možnost hlídání dětí, trezor na recepci.

Ubytování: V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování. Základní pokoje jsou vybaveny koupelnou, možností připojení k internetu, samozřejmostí je minibar, SAT TV či telefon. Pokoje jsou útulné, příjemně vybavené.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Edinburgh je krásné a zajímavé historické město, plné zeleně. Je zde spousta možností výletů. Hlavně je to ale město golfu, takže pokud máte rádi golfové výlety, Edinburgh byste rozhodně neměli minout.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000